Stil

Düğün ve Parti İçin En Güzel Yaz Kombinleri

En güzel yaz kombinlerinden bir kaçını Stilika okurları için derledik. Bu yaz renkli, cıvıl cıvıl bir tarz vaat ediyor.

trend-kombin_333x500Uzun elbise ip askılarla oldukça rahat ve sofistike bir görünüme sahip. Bu sade görünüm ince küpeler ve ince hatlı bir ayakkabı ile tamamlanıyor. Yaka detayı da bronz tenle eminiz harika uyum sağlayacak.

ada-temali-kombinYine bir uzun elbise kombini. Dikine çizgilerle ince, renklerle cıvıl cıvıl bir görüntü. Kalın ökçeli ayakkabılar ve altın rengi gösterişli takılarla yaz düğünleri ve partilerde tropikal ada havasını yaşatabilirsiniz.

parti-kombinFırfırlar, açık omuzlar, uçuşan bir etekle biten balık model. Biz rengini de çok sevdik. Yaz renkleri her yerde, bu renklerin içinde tek renkle kendimi daha iyi ifade edebilirim diyenlere.

dugun-kombinÖnden kruvaze ve yarım kollu… Biraz sıkıcı gibi duruyor değil mi? Oysa ki bu yılın trendi sırt dekoltesini en iyi yansıtan kıyafetlerden biri. Zümrüt yeşili sevenler için düğmeleri ve plili eteği ile farklı bir alternatif. Ayakkabının görkemli duruşunu yazmıyoruz bile.

luks-kombin_333x500 13.20.51Floral desenli, omuzları açık bırakan bu elbiseyi de çok sevdik. Özellikle de yaz gülerinde tuvalet giymeyi sevmeyenler için tiril tiril bir alternatif. Babet türü bir ayakkabıyla da kombinlenebilir.

bahar-kombinBebek mavisi, omuzlar açık, ip askılı, asimetrik… Daha ne olsun? Tek renk hakimiyetini clutch ve ayakkabının desenleri kırıyor. O elbiseyle dikkat çekemeyeceğinizi kimse iddia edemez.

Fotoğraflar: Harpers Bazaar

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)