Burcuna Göre

Burçlara Göre Çamaşır ve Gecelik Modelleri

Burçların, kişiliği etkilediğine inananlardan mısınız? Günlük falları okumasanız bile burçlar davranış kalıplarına yön veriyor, beğenileri etkiliyor. Sizler için her burcun kadının nasıl iç çamaşırlarından ve hangi modellerden hoşlandığını derledik.

Koç Burcu

Koç kadınının kumaşı satendir. Parlak renklerde saten iç çamaşırları tam bu burcun kadınına göredir. İnce kesimli külotlar, saten sütyenler giymeyi sever. Ana rengi ise kırmızıdır. Bu burcun kadınları babydollu çok iyi taşır.

Boğa Burcu

Bu burcun kadınları seksi görünmeye çok önem verirler. Davetkar çizgiler taşıyan iç çamaşırları tam boğa burcu kadınına göredir. Fileli çorapla birlikte jartiyer kullanmayı çok severler. Vücut çorabını kendilerine çok yakıştırırlar. Siyah, kısa gecelikleri renkli dantelli külotlarla kombine ederler.

İkizler Burcu

İkizler burcu tam bir fantezi burcudur. Deri, kürklü, fermuarlı iç çamaşırlarına özel bir ilgi duyarlar. G-string ve jartiyer ikilisi sanki bu burç için icat edilmiştir.

Yengeç Burcu

Bu burcun utangaç mizacına en iyi uyan gecelikler saten uzun geceliklerdir. Yeşil tonlarını iç çamaşırlarında çok kullanırlar. Beyaz saten geceliklerin yanı sıra, yumuşacık pamuklu gecelikleri de çok severler. İç çamaşırında da pamuklu modelleri tercih ederler.

Aslan Burcu

Adından da anlaşılacağı gibi aslan kadını iç çamaşırında da yırtıcı görünümden hoşlanır. Leopar desenli iç çamaşırları, kürklü aksesuarlar bu burcu çok iyi karakterize eder. Aslan kadını fit görünmeyi sever, bu yüzden korse kullanımına önem verir.

Başak Burcu

Başak kadını çekingendir. Uzun saten gecelikler ile romantik görünmeyi tercih eder. Ama bu geceliğin altında dantel jartiyer gibi sürprizleri vardır. Günlük yaşamında derli toplu görünmeyi sevdiği için korse kullanır.

Terazi Burcu

Bu burcun kadını için iç çamaşırı güzelliğin ta kendisidir. Çamaşır alışverişlerinde en çok buna önem verir. Fileli çorap, jartiyerler ve renkli iç çamaşırları tam bu burcun kadınına göredir. Mecbur kalmadıkça beyaz çamaşır giymeyi sevmez.

Akrep Burcu

Bu burcun kadınını karakterize eden renk siyahtır. Siyah sütyen takımı, siyah gecelik ve babydoll sever. Dantelli ve fileli iç çamaşırlarına özel bir ilgisi vardır.

Yay Burcu

Bu burcun kadınları süslü, fiyonklu, renkli iç çamaşırlarına bayılır. Kırmızı, yeşil ve mor çamaşırlara özel bir ilgi duyar. Hayvan desenli pamuklu gecelikler bu burcun kadınına çok yakışır.

Oğlak Burcu

Oğlak kadını elegan görünmekten hoşlanır. Pırıltılı saten gecelikler, pembe, sarı, mavi tonlar bu burcun kadını tarafından çok kullanılır. İşlemeli geceliklere ve dantel sütyen takımlarına bayılır.

Kova Burcu

Sürprizlerle doludur. En sade iç çamaşırını bile aksesuarlarla seksi hale getirmeyi sever. Fileli çoraplar, kışkırtıcı jartiyer takımları, kürkler ve ateş renginde olan her çamaşır bu burcun kadını için vazgeçilmezdir.

Balık Burcu

Masumiyeti sever. Pudra tonlarında saten uzun gecelikler bu burcun kadını içindir. Kaliteli ürünler kullanmayı sever. İpek ve satene bayılır. Ayrıca bu burcun kadını, sevdiği adamın pijamalarını ve gömleklerini giymeye düşkündür.

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)