İç Giyim

Dantel Sihri

Dantel iç çamaşırı sağlığa zararlı diyenler yüzünden soğuk penye iç çamaşırlarından vazgeçemeyenler var. Bu bilgiyi doğru ele almak lazım. Dantel iç çamaşırı kalitesine göre farklılık arz eder, ayrıca külotlarda ağ kısmı muhakkak penye olmalıdır. Üst iç giyimde de teni tahriş etmeyecek bir kumaş tercih edilmelidir.

Küçük göğüslü kadınlar için daha ideal olan dantel ya da tül sütyenler meme ucunu hafifçe belli ederek seksi bir görüntü sağlıyor. Balenli olanları ise göğüslerinizin daha dik durmasını… Gömlek yakası, elbise askısı, ince kumaşlı tişörtlerde çekici bir ayrıntı yaratan korsajlı sütyenler de iç çamaşırlarınızın içinde mutlaka yer almalı.

Külot tercihinde ise tül-dantel-saten kombinasyonu ile tasarlamış olanlar çok trend. Bazıları ise saten fırfırlarla göz alıyor. Victora’s Secret, Topshop, Oysho gibi markalarda seçim yapmakta zorlayacak kadar çok çeşitli dantel iç çamaşırı bulabilirsiniz.

Yılın bir diğer trendi ise tül, altı çıt çıtlı, tüm iç çamaşırı. Balenlisini tercih etmeniz elbisenizin altında, göğüslerinizin doğal bir diklikte durmasını sağlar.

Güzel görünmeniz için harika seçim olan dantel ve tül iç çamaşırları partnerinizi kendinize bağlamanız için de doğru tercih. Pek fazla kadın tarafından tercih edilmemesi birinci etken; özel olmanızı sağlıyor. Kaliteli bir iç çamaşırı kullanıyorsanız tasarımın farklılığı ve kumaşın kalitesinin yarattığı estetiğin yanı sıra dokunuşunun güzelliği ile de fark yaratırsınız. Dantel kombinezon veya tül gecelik ise sizi vazgeçilmez kadın yapar!

Yıllar sonra eski sevgilinizle bir araya geldiğinizde , “Diğer kadınların bunlardan hiç haberi yok ya, ona yanıyorum!” demesi hoş olmaz mıydı? Penyeleriniz de regl günlerinizde artık… Belki…

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)