Burcuna Göre,  manşet

Burçlara Göre Gelinlik Modelleri

Her kadın o en güzel ve en özel gecesinde melekler kadar güzel olmanın hayalini kurar. Kimi abartılı kimi sade kimi uçuç uçuş modelleri tercih eder. Her kadının kafasında giymek istediği bir gelinlik modeli vardır. Tercih ettiğiniz gelinlik modelleri ile karakterinizi yansıtırsınız. Bu nedenle burçlar bize gelinlik seçimlerinde ipuçları verir.

Koç:

4PL1QKvKoç burcu kadını, diğer burçların aksine gelinlik üzerine önceden hayal kurmazlar, genellikle daha mantıklı ve akılcı davranırlar. Fakat düğününde her kadın gibi şık olmak ister. Derin göğüs dekoltesi olan dantelli modelleri tercih ederler. Özellikle duvak seçiminde farklı model arayışındadır. Koç kadını, saçına farklı aksesuarlar takmaktan da hoşlanacaktır. Koç burcu kadını, abartıdan uzak bir gelinlik tercih edecektir.

 

Boğa:

VXCLRqHBoğa burcu kadını, her zaman bakımlı sade-şık olmaktan hoşlanırlar. Kıyafet tercihlerini modaya uygun yapan boğalar, gelinlik tercihlerini de modaya uygun yaparlar. Starplez, kolsuz modeller boğalar için idealdir. Duygusal yapıda olan boğa kadını, tüllerden ve dantel detaylardan hoşlanırlar. Gelinliklerinde uzun bir kuyruk hayali kurarlar ya da uzun bir duvak tercih ederler. Takı konusunda abartıdan uzak duran boğaların, gelin çiçekleri ise renklidir.

 

 

İkizler:

LP9RK0lİkizler burcu kadını, alışılmışın aksine geleneksel detaylardan uzak durmayı severler. Gelinliklerinde rahat edebilecekleri kumaşlar ve modeller seçerler. Tercih ettikleri gelinliklerin etekleri katlı parçalardan oluşabilir ya da onları kısa etekli gelinliklerle görebiliriz. Kolları veya göğsü kapalı gelinlik modelleri ise ikizler burcuna göre değildir.

Yengeç:

v2PlPbfYengeç burcu kadını için evlilik çok önemlidir. Düğün ve gelinliği konusunda her detayı ince düşünürler. Gelinliklerinde taşlı detaylardan hoşlanırlar. Saçlarına da duvağın yanı sıra farklı taşlı aksesuarlar da takabilirler. Kabarık etekli tüllü modelleri tercih eden yengeçler modaya ayak uydurarak balık gelinlik tercih edebilirler. Fakat balık gelinlik tercih eden yengeç kadını tül detaylardan asla vazgeçmeyecektir.

 

 

Aslan:

NKngeOlAslan kadını, zarafetin, lüksün, gösterişin temsili kabul edilir. Tercih ettiği kıyafetlerde her zaman marka olmasını isterler. Kıyafetlerine oldukça para harcarlar. Abartı gelinliklerden hoşlanmayan aslanlar tercihlerini farklı ve asil görünümlü gelinlerden yana yapacaktır. Omuzları açık, kollarına kadar inen dantel detaylı gelinlikler tam aslan kadınına göre.

Başak:

tPznbBrBaşak burçları, mükemmeliyetçi yapısı ve titizliği ile tanınırlar. Gelinlik tercihlerinde daha modern kesimlerdeki modellerden hoşlanırlar. Sadelikten yana olan başak kadınları, duvaklarının uzun olması isterler. Romantik, uçuş uçuş tül gelinlikleri severler. Makyajlarını ise gelinlikleri gibi abartıdan uzak yaptırırlar.

Terazi:

ia7NmopModayı yakından takip eden terazi kadınları, gelinliklerinde rahat ama güzelliklerini ön plana çıkaracak modelleri tercih ederler. Abartıdan hoşlanmazlar, böyle bir günde sade şıklıktan yanadırlar. Tül, saten kumaşları tercih eden teraziler eski moda gelinliklerden hoşlanmazlar; onlar için moda önemlidir. Takı seçimleri ise küçük, zarif ama şıktır.

 

 

Akrep:

B1nKnDsAkrep burcu kadını, her zaman istediğini koparan ve cazibeli olarak bilinir. Gelinlik tercihlerinde de seksi ve cesur modellerden çekinmezler. Ön planda olmaktan ve çevrelerinin dikkatini çekmeyi seven akrepler, gelinlikleriyle kendilerinden konuşturmak isterler. Dantel detayları severler. Akrep kadınlarını genellikle vücutlarına oturan gelinliklerle görebiliriz.

Yay:

QdvMsVAGünlük hayatlarına rahatlıklarına düşkün olan yay burcu kadınları, gelinlik tercihlerini de rahat edebilecekleri şekilde tercih ederler. Abartının yanı sıra oldukça sade gelinliklerden hoşlanan yay kadını, ufak detaylarla gelinliğine ışıltı katabilir. Üzerinden dökülen, düz, sade model gelinlikler yay burçlarına göre.

Oğlak:

PZkyymZEvliliğe önem veren oğlaklar, gelinlik tercihlerinde kabarık ve sade modellerden hoşlanırlar. Sade model gelinlik tercih eden oğlak kadınları, uzun duvakları severler. Takı konusunda nerdeyse hiç denecek kadar az aksesuar kullanırlar. Uzun boylu oğlak kadınları, gelinliklerinin altına spor ayakkabı tercih edebilirler.

Kova:

ia7NmopKova burcu kadını, gelinlik tercihlerinde büyük taşlardan veya gösterişli detaylardan hoşlanırlar. Kabarık tük etekleri seven kova kadını, o gün kendini prenses gibi hissetmek ister. Modayı takip eden kova kadını, aksesuara çok önem verir. Daha sade gelinlik tercih eden kovalar ise, aksesuar tercihini abartmayı isteyeceklerdir.

Balık:

WmFrr1PBalık kadını, romantik ve duygusal yapısı ile bilinir. Seçtikleri kıyafetlerde aksesuara önem veren balıklar, gelinlik tercihlerini en sade modellerden yana kullanırlar. Gelinliğinin abartılı olmasını değil kendine yakışan modern kesimlerde olmasını isterler. Saçlarına ve makyajına önem verirler, bu nedenle rahat edebilecekleri saç modelini tercih ederler.

 

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)