İlişkiler

Erkekleri Etkilemenin Yollarını Hiç Araştırdınız Mı?

Bir gerçek var kabul edelim: Uyanıyoruz, işe gidiyoruz, okuyorsak ders çalışıyoruz, ev işi yapıyoruz, çocuğu olanlar çocuklarına bakıyor… Ama tüm bunları yaparken de hep kafamızda bir soru? “Güzel miyim, çekici miyim, beni beğeniyor mu?”

Erkeklerden bahsediyoruz tabi ki! Erkekleri etkilemenin yolları hakkında düşünmemiş bir kadın bulmak olanaksız. Ama erkeği kendine bağlamakla ilgili ne kadar çok şey dinlesek de, ne kadar çok şey okusak da bir yerde tıkanıp kaldığımızda aşikar. Nasıl mı? Başarısız ilişkilerimiz, boşanmalarımız, terkedilmelerimiz… İstisnaları çıkarırsak ilişkilerimizin pek çoğu onu elde etmeyi ya da elde tutmayı bilmediğimiz için bitiyor.

Şimdi “bu bir proje değil ki, kitaplarda tabi ki böyle şeyler yazmaz, her ilişkinin kendi dinamiği vardır” dediğinizi duyar gibiyiz. Evet her ilişki kendi dinamiğine sahip, her kadın ve erkeğin de kendi kişiliği var. Ama bir de değişmez gerçekler var. Hormonal gerçekler var mesela ve dünyadaki her kadın ve erkekte benzer biçimde işliyor. Kültürel gerçekler var ve bunlar bizi şekillendiriyor. Hele bir de cinsel gerçekler var ki, dünyanın hemen her yerinde cinsel problemler bile aynı tarzda yaşanıyor. Yani aslında evet erkeği elde etmenin bir yolu yordamı var ve çok kadın bundan habersiz olduğu için ilişkisine piyango bileti mantığıyla yaklaşıyor. Eğer piyango vurursa şans, vurmazsa “demek ki kısmet değilmiş!”

grey-hairKısmet başka bir şeydir. Ama hiç kimse karşısındaki için bir etki alanı oluşturmadan başına geleceklere kısmet demesin. Yani sırf siz nasıl davranacağınızı bilemediniz diye hayallerinizdeki erkek ellerinizden kayıp gidiyor ve siz de bir şey yapamadan bakakalıyorsanız bunun adı kısmet, kısmetsizlik değildir. Buna olsa olsa yol yordam bilmemek denir.

Keşke ilişkimizin dinamiğini çözecek, elde etmenin de elde tutmanın da sırlarını veren, ipuçlarıyla oyalamadan direkt önümüze bir plan program koyan bir danışmanımız olsaydı değil mi? Özellikle kriz anlarında davranışlarımızı tartabileceğimiz, tanışmaktan flörte, evlilik teklifinden nişanlı kavgalarına kadar tüm sürecimize hakim olan bir danışman. Hatta bununla da yetinmeyip ilişkimizin tümünde onu kaybetmememiz için atacağımız adımlarda yol gösteren… Evet böyle bir danışman var ve onu isterseniz cep telefonunuzda bile taşıyabiliyorsunuz. Siz mutlu son diyene kadar da danışmanlığa devam ediyor.

Neden mi? Çünkü herkesin ‘mutlu son’u farklıdır. Erkeği etkilemenin yolları gibi çok düşünülen ama az çözüm üretilen bir konuda bütünlüklü, programlı, mantıklı ve özünde sizin kendinize saygı duymanızı sağlayarak yol gösteren bir danışman. Çünkü siz “mutlu son” demeden bir şeylerin bitmesi büyük bir haksızlık olurdu.

⇒Tavsiye ve detaylı bilgi:

www.erkeklerietkilemeninyollari.net

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)