Moda

Trend Alarmı: Ekoseler Yeniden!

Yılların eskitemediği ekose görkemli bir şekilde geri döndü. Grunge akımı ile kot pantolonların vazgeçilmezi olan ekose gömlekleri hatırlarsınız. Onun dışında kıyafettte tamamlayıcı tek parça olarak eteklerde ve bluzlarda da yıllarca ekose gördük. 2015 İlkbahar-Yaz sezonunda ise ekoseler tek başına ön plana çıkıyor. Düz bir parçayla kombinlenmeye gerek kalmadan elbiseler de ve ikili takımlarda çok güzel tasarımlar görüyoruz.

 

Siyah beyaz kombinasyonlarının yanı sıra renkli ekose modellere ve grafik detaylara da rastlamak mümkün bu yıl. Büstiyerlerde, ceketlerde, plaj elbiselerinde ve aklınıza gelebilecek her yerde ekose desenler görmek mümkün. Hatta abiyelerde de.

 

İster birbirini kesen iri çizgiler, ister birbirini takip eden kareler, ister iki renk, ister üç renkli ekoseler. Önümüzdeki sezon kendinizi modeller demode olsa da modası geçmeyen bu desene teslim edin.

 

Modacıların koleksiyonlarında ekose çok fazla parça var. Ofis için şık yüksel bel kalem etekler, plili modeller, plaj elbiseleri ve sokak modasına uygun kesimler… Kimi çok resmi, kimi çok uçarı kimi de çok romantik. Ekose desene bir kez karar verdiğinizde size yakışanı bulmak hiç de zor olmayacak. Evet ‘bu tıpkı masa örtüsü gibi’ demediğiniz bir ekose kıyafet sizi mutlu etmeye yeter.

 

 

Sevdik!

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)