Makyaj

Trend Alarmı: Saç Dövmeleri

Vallahi de billahi de aklımıza gelmişti. Geçen yılın modası Flash Tattoo’ları ilk gördüğümüzde iki arkadaş oturup bunlar saça da uygulanamaz mı acaba? diye konuştuğumuzu hatırlıyorum. Tabi ki saça uygulamayı denemedik bile. Nasıl olsa birileri deneyecekti. Nitekim fazla gecikmedi uygulanması. Saç dövmeleri bu yılın modasına damgasını şimdiden vurdu.

Bu yaz kadınlarda flash tattoo uygulamalarına çok sık rastlayacağız gibi. Kimi saçlarda bant gibi, kimilerinde ornament desenler şeklinde, kiminde geometrik… Özellikle sıkı toplanmış ense topuzlarında, at kuyruklarında Hair flashy tattoo uygulaması bu yazın trendlerinden biri olacak.

 

Saç Dövmeleri Nasıl Uygulanır?

  1. Saç dövmeleri geçici dövmeler. Aslında vücuda yapıştırılan ve yıkanınca çıkan Flash tattoo’ların saç versiyonu. Bunu uygulamak için öncelikle saçınıza bir bakım yağı ya da durulanmayan saç kremi sürerek düzleştirici ya da fön yardımıyla uygulama yapacağınız bölgeyi düzleştirmenizi öneriyoruz.
  2. Daha sonra saçınızı toplayarak (topuz, at kuyruğu, Yarım toplama zevkinize kalmış) başınızda uygulama yapabileceğiniz düz bir alan oluşturuyorsunuz.
  3. Ardından Flash Tattoo’yu suya batırıp ıslatarak saçınıza dikkatli bir şekilde yapıştırıyorsunuz.
  4. En son bir kaç dakika bekledikten sonra sabitleyici sprey ile daha kalıcı ve dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

İster gold, ister silver, ister rose gold ya da bakır rengi. Hangi Flash Tattoo rengi favorinizse onu uygulayabilirsiniz. çıkarmak için de saçınızı yıkamanız yeterli. Özellikle de festivaller ve plaj partileri için çok kullanışlı görünmüyorlar mı sizce?

sac-dovmesi sac-dovmeleri 14.29.31

 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)