Sosyal Medya-Teknoloji

En Güzel Kız Oyunları Sitesi

Kız çocukları için en güzel kız oyunları sitesi bulmak kolay değil. Pek çok oyun sitesi bilgisayar ya da tabletlere ciddi zarar verebiliyor. Ya da sabırsız çocuk zaten kısıtlı olan oyun vaktini en iyi şekilde değerlendirmek için bilgisayara oturduğunda açılan gereksiz sayfalarla karşılaşabiliyor.

En güzel ve popüler kız oyunları için profesyonelce hazırlanmış bir sitede ise oyun bulmak hiç de zor değil.
Kız oyunları elbette kız çocuklarının ilgi duydukları alanlara göre hazırlanıyor. Bunlardan en dikkat çekici olanlardan biri de yemek ve evle ilgili oyunlar…

En Güzel Kız Oyunları: Yemek Oyunları

 

yemek-oyunlariYemek oyunları oynayan kız çocukları ürün eşleştirme, renk kombinasyonları yaratma, farklı nesneleri bir araya getirerek yeni şeyler üretme konusunda çok yaratıcı davranışlar sergileyebiliyor. Ara vermeden yemek ve mutfak becerilerine göre ödül ve puanlar toplayan kız çocukları hem sıkılmadan vakit geçirebiliyor hem de ileride gelişecek mutfak becerileri için şimdiden pratik yapma imkanı buluyor. Hamburger oyunlar, doğum günü için pasta yapma, restoran işletmecisi oyunları, tatlı uzmanlığı ve daha yüzlerce yemek oyunu wvvw.kizoyunlari.biz’de.

En Güzel Kız Oyunları: Ev Temizleme Oyunları

 

ev-temizligi-oyunlariKız çocuklarının sanal dünyada en sevdikleri oyunlardan biri de ev temizleme oyunları. Aslında bu oyunları anneler de çok seviyor çünkü ev temizliğini oyunlarla öğrenen kız çocukları odalarını da temiz ve derli toplu tutuyor. Temizlik oyunu ile birlikte el-göz koordinasyonu ve farklı objeleri bir araya getirme becerileri gelişiyor. Üstelik ev temizleme oyunları hızlı puan kazanılabilen dinamik oyunlar. Bu yüzden kız çocukları bu oyunlara bayılıyor.

Tabi çocuklar bu oyunları oynarken ebeveynlerin en büyük sıkıntılarından biri çocukları için güvenli internet kullanımını sağlamak. Sürekli farklı linklerin açıldığı, bilgisayara virüs bulaştırabilecek ve zararlı içeriklere sahip linklerle uğraşmak istemeyen anne babalar güvenli kız oyunları sitesi ile çocuklarının oyun ihtiyaçlarını en kaliteli biçimde karşılayabiliyor. Kız oyunları sitesine girildiğinde ana ekrandan hemen oynanmak isteyen oyun seçiliyor ve başka hiç bir bağlantıya gitmeden, üye olmadan en güzel kız oyunlarına rahatlıkla ulaşılabiliyor. Sitede bir çok kategoride her biri birbirinden eğlenceli 1700’ün üzerinde kız oyunu bulunuyor.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)