Moda

Siz Karar Verin, Biker Montunuz Sizi Bulacak!

Çok şehirli, çok asi ve bir o kadar da şık. Hemen her yıl daha güzel modeller de sunuluyor. Ama biz biker montları pek sevmiyor muyuz ne? Çok farklı kıyafetlerle bile rahatlıkla kullanılabilecek bu montları fazla göremiyoruz sokaklarda. Ya klasik deri montlar ya da trençler. Peki inanılmaz kullanışlı bikerler nerede?

nude-bikerBiker montlar her şeyden önce o kadar kullanışlı ki hemen her durumda kurtarıcı olabiliyor. En çok da kimlere yakışıyor biliyor musunuz? Bebeği olan annelere. İki yan cep, iki göğüs cebi iki de gizli cebi olan bir biker mont giyen bebek sahibi anneler ufak tefek her şeylerine bebek kucaklarındayken ulaşabiliyor. Bunun nasıl bir rahatlık olduğunu sadece kullananlar bilebilir. Ayrıca biker montlar hemen her tip pantolonla ve etekle kombinlenebiliyor. Dikine çizgili mod stili pantolonunuzla biker mont deneyin mesela. Nasıl fark yarattığınızı anında göreceksiniz. Ya da bu senenin yükselen trendi kloş etek ile. Bir biker mont hemen her kıyafetle yeni bir yüze bürünüyor ve gerçek anlamıyla üstünüzde eskiyen bir şey haline geliyor. Biker montların çok az kullanıldığı kombinlerden biri de elbiseler. Oysa küçük siyah elbisenizle biker montu birlikte kullanarak pekala harikalar yaratabilirsiniz. Biker montunuz aynı zamanda aksesuarınız da olabilir.

motosiklet-montuBiker montları sadece siyahla yakıştırmak da yetersiz. Temel renklerle de neon renklerle de biker montlar uyum sağlayabiliyor. En yakıştığı kumaşlardan biri şüphesiz denim kumaşlar. Kot pantolon biker mont arkadaşlığı öteden beri biliniyor. Ama bu kadar sert kumaşlara da gerek yok aslında. Krep bir elbiseyle de biker mont gayet güzel gidebiliyor.

sehirli-ve-asiBiker montla hangi ayakkabı mı giyilir? Uzun topuklu çizmeler tabi ki… Çarpıcı ve tam bir Harley havası. Ama bir de ince topuklu stilettolarınızla deneyin bikerinizi. Kalem etekle… Baştan aşağı kendine güven, baştan aşağı seksapel ve çekicilik. Retro bir hava mı istiyorsunuz. O zaman kesinlikle kırmızı ruj ve kuyruklu göz makyajı öneriyoruz.

deri-bikerBu senenin modellerinde asimetrik fermuarlar çok gözde. Aman düğmeli biker almayın çünkü düğme biker ruhuna aykırı. Ya fermuarlı olacak ya da çıtçıtlı, deri giymem diyorsanız harika polyamid kumaşlardan biker montlar bulmak da mümkün. Siz sadece bikerinize karar verin. O sizi bulacak. Gördüğünüzde tanıyacaksınız. Biker böyle bir fenomen çünkü.

biker biker-tarzi biker-stili biker-mont biker-modasi

 

 

 

 

 

 

 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)