İlişkiler

Daha İyi Bir Cinsel Yaşam İçin

Seks hayatınız çok mu monoton? O zaman onu renklendirmenin yollarını aramanız lazım. Ne kadar severseniz sevin bir süre sonra partnerinizle ilişkiniz monotonlaşabilir ve kendinizi daha isteksiz hissedebilirsiniz. Oysa seks sürekli yinelenmesine rağmen sürekli de yenilenen bir eylemdir ve seks hayatını canlandırmak için bazı küçük adımlar atabilirsiniz.

Yatak odasında değişiklikler yapın:

Yatak odanızın hiç değişmeyen dekorasyonu seks hayatını monotonlaştırır. Eğer tülleriniz beyazsa turuncu ya da mercan rengi ile değiştirebilirsiniz. Bu tüllerden ışık daha yumuşak bir şekilde içeri girecektir ve vücudunuzun rengini daha canlı gösterecektir. Aynı şekilde yatak odasında kullandığınız lambanın rengi de soft olmalıdır. Şehvet dolu bir gece için mumlar çok işinize yarayabilir.Seks hayatınızı renklendirmek için aynalardan da yararlanabilirsiniz. Aynanızı yatağınızın karşısına yerleştirin ve tuvalet masanızın önünü mümkün olduğunca boş bırakın.
Elbette seks sadece yatakta yaşanan bir şey değil. Yatak odasına koyacağınız bir berjer koltuk ya da burlesk direği pek çok şeyi değiştirebilir.

İç çamaşırı dolabınızı yenileyin:

sevismekSürekli aynı iç çamaşırlarını giymeniz sizi partnerinizin gözünde daha az çekici hale getirecektir. Bunun için önerimiz kendinize yeni iç giyim ürünleri almanızdır. Siyah dantelli jartiyer her koşulda en seksi iç çamaşırınız olacaktır, kırmızı bir babydoll de yedekte bulunmalıdır. Leopar desen açık bir “ben hazırım” mesajıdır. Transparan detayları olan bir leopar gecelikle  partnerinize isteklerinizde ve verebileceklerinizde sınır tanımayacağınızı gösterebilirsiniz. Biliyoruz bir dolap dolusu topuklu ayakkabınız var. İşte onları çıkarmanın tam zamanı, kırmızı ince topuklu bir stiletto ile partnerinize unutamayacağı bir görsel şölen sunabilirsiniz. Her şey çıktıktan sonra bile ayakkabılarınız kalabilir.

Çıplaklığınıza stil katın

İç çamaşırları bir yere kadar sonra çıplak kalınıyor işte diyorsanız o zaman çıplaklığınıza stil kazandırın. Bakımlı ayak ve el tırnakları kadının çekiciliğini arttıran en önemli unsurlardandır. Çıplak teninizdeki uzun inci kolye ile partnerinizin aklını başından alabilirsiniz. Bu kolye sırtınızdan kalçanıza kadar inebilir. Giysiler kadar aksesuarların gücüne de inanın. Tül eldiven, deri çizme, parti maskesi, vücut çorapları gibi pek çok seçenek gecenizi renklendirmek için sizi bekliyor.

Partnerinize de iç çamaşırı alın:

Kim demiş seksi iç çamaşırları sadece kadınlara özgüdür diye. Erkekler için de çok seksi iç çamaşırları üretiliyor. Alışık olmadığı tarzda bir erkek string giymek partnerinize başa zor gelebilir. Askılı slipler ya da gümüş rengi bir boxer da çok cesur bir adımdır. Ama siz alırsanız ve onunla ilgili fantezinizin ip uçlarını verirseniz giyeceğinden emin olabilirsiniz.

Parfümün gücüne güvenin

Parfümünüzü en çok öpülmek istediğiniz yerlere sıkın. İçinde mint ve baharat barındıran kokuların afrodizyak etkisi yarattığını hatırlayın ve parfüm alışverişinde bunlara dikkat edin.

En önemlisi kendinizi hazır hissedin

Tüm hazırlıklarınız tamam olsa bile eğer kendinizi isteksiz hissediyorsanız o zaman kendinize biraz zaman tanıyın. Seks hayatınızı renklendirmek sadece sizin düşünmeniz gereken bir şey değildir. Partnerinizle konuşun ve onun önerilerini de dikkate alın. Belki de iyi bir seks deneyimi için ihtiyacınız olan tek şey iletişimdir.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)