İlişkiler,  manşet

Seksi Görünmenin En Kolay 10 Yolu

seksi-görünme-ipuçları

Günlük yaşam ve yoğun çalışma temposu yoruyor biliyoruz. Kimi zaman başka kadınlara bakıp “ben de kadın mıyım?” diye iç geçirdiğinizi de biliyoruz. Çünkü bizde zaman zaman aynı duyguları yaşıyoruz. Ama bir kadın yeter ki seksi görünmek istesin. Elinden ne kurtulur ki! Bir kaç noktaya dikkat ederek seksi görünmek hiç de zor değil. Birkaç ipucunu sizler için derledik.

1- Topuklu Ayakkabı:  Kesinlikle vücudu daha uzun ve hatları daha ince gösteriyor. Silikon tabanlarla giymesi de çok rahat artık. İllaki 11 pont giyin demiyoruz, 5 pontluk bir ayakkabı bile yürüyüşünüzü değiştirecektir.

2-Hafif Bir Dekolte: Hafif bir dekolte ile bakışların size döneceğinden şüpheniz olmasın. Gizemin gücünden yararlanın.

3-Size özel bir kokunuz olsun. Bunun için orijinal bir parfüm tercih edin ve kokusu size erotizmi çağrıştırsın. B kokuyu her taşıdığınızda kendinizi daha seksi hissedeceksiniz.

4-Elbise Ve Etek: Şaşmayın. Evet pantolonlar, tulumlar, kapriler harika. Ama kadını en çekici gösteren giysi elbise ve etektir. Her şeyden önce yürüyüşe çeki düzen verir.

5-Kırmızı Ruj: Bu sene kırmızı ruj konusunda çok ikircikli bir tavır var. Kırmızı mı, bordo mu, yoksa soft dudaklar mı tartışması sürüyor. Moda olsun olması kırmızı ruj hayat kurtarır. Mentol aromalı dolgunlaştırıcı bir ruj kullanırsanız kendinizi daha seksi hissedeceğinden şüpheniz olmasın.

6- Bakımlı Saçlar: Bir kadının bakımlı görünmesinin yolu bakımlı saçlardan geçer. Saçlarınızı daima özenli bir şekilde tarayın, dağınık topuz yaptığınızda bile bir stil yakalamaya özen gösterin.

7-Bakımlı El Ve Ayaklar: Başka birinde siz de ilk önce ellere ve ayaklara bakıyorsunuz değil mi? O zaman siz de manikür ve pedikürü ihmal etmeyin. Ayağına bakıldığını hisseden kadın kendini de seksi hisseder, tabi bakımlıysa.

8- Dantel Ve Tülün Gücü: Giysilerinize dantel detaylara yer vermeniz, yarı transparan tül ve şifon bluzlar giymeniz kendinizi daha seksi bulmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle omuzları tül olan şifon bluzlar ve tek omzu düşük kazaklar bu his için birebir.

9-Yürüyüş ve Duruş: Yürüyüşünüzü hafifleştirin. Topuklarınıza basarak yürüyorsanız sert bir imaj çizersiniz ve kendinizi de öyle hissedersiniz. Abartmadan salınmanın kimseye bir zararı yok. Otururken de dik oturun ama kasılmayın.

10- Seksi Çamaşırlar:  Kimse görmese bile giysilerinizin altına seksi çamaşırlar giyin. O çamaşırlar tıpkı kalorifer gibidir. Kimse ateşi görmez ama ısıtır…

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)