Mekan-Gezi

Özlem Mekik Doğum Günü Organizasyonu

Lezzet ve mekan yazmaya başladığımdan beri pek çok kez düzenlediği etkinliklere katıldığım Özlem Mekik’e sürpriz bir doğum günü yapılacağını öğrenince hemen katılabileceğimi söylemiştim. Hatta öyle ki karaoke yapılacak dendiğinde sırf bu gecede bir tuzum olsun diye karaoke yapmaya bile ikna oldum. 🙂

Lezzet yazarı, Ziyade Fasıl’ın sahibi ve executive şef Özlem Mekik’in  sürpriz doğum günü için Fatma Samsa Yılmaz Tarçın Events’in daveti ile Ramada Hotel Asia’da toplandık. G katında toplantı salonlarının bulunduğu katta özel davetler için düzenlenmiş salonda şık düzenlenmiş masalar ve Aysfelt’in geceye özel hazırladığı rengarenk keçe güller karşıladı bizi.

Özlem Mekik’in gelişiyle doğum günü de başladı. Her masayı tek tek geçen Özlem Hanım her zamanki gibi neşe dolu tavırlarıyla geeye damgasını vurdu. Tabi ki partneri Özlem Akbacak’la atışmayı ihmal etmeden…

Bu özel gecede fooğrafları Uba Foto çekti ve Smart Karaoke ile eğlenceli anlar yaşadık. Karaoke yapamayacağımı düşünüp strese gitmişken mikrofonu elimden bırakmak istemeyişimi de buraya not olarak düşeyim.

Ramada Hotel Asia’da  başlangıç olarak çorba salata ve içeceklerin ardından ıspanaklı tavuk sarma servis edildi. Tatlı olarak da tiramisu vardı. Yemekten çok eğlenceye odaklandığımı itiraf etmeliyim. Ama tatlıya dayanamam ve pasta olacağını bilmeme rağmen tiramisuyu severek yedim.

Özlem Mekik’in doğum günü pastası Şımarık Tatlar tarafından hazırlanmıştı. Üzerinde Özlem Mekik’i ifade eden sözcüklerin yazılı olduğu çok leziz bir pastaydı. Pastadan sonra hediyelerimizi sunarak Ramada Hotel Asia’dan ayrıldık. Bu güzel organizasyon için Tarçın Events’e teşekkürler.

Sevgili Özlem Mekik’e başarılarına başarılar ekleyebileceği, gönlünün istediği gibi mutlu, verimli, sağlıklı bir hayat diliyorum.

 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)