Bakım ve Sağlık

Kozmium’da Caudelie Markasını Keşfedin

İçinde bulunduğumuz dönemde neredeyse her birimiz yoğun bir yaşam temposuna sahibiz. Bu tempo zaman zaman vücudumuzda strese neden olabiliyor. Strese karşı koymanın en güzel yolu ise beden ve ruh sağlığımıza özen göstermekten geçiyor. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözü burada da geçerliliğini koruyor. Vücut bakımımıza ne kadar özen gösterirsek kendimizi o kadar iyi hissediyoruz. Kendimizi iyi hissettiğimiz ölçüde de stresle savaşımızda daha güçlü oluyoruz. Cilt bakım ürünleri ve vücut bakım ürünleri kullandığımız zaman kendimizi daha sağlıklı ve bakımlı hissediyoruz. Ancak bugün sektörde o kadar çok marka bulunuyor ki hangisini seçmemiz gerektiği konusunda zorlanabiliyoruz. Kozmium.com’da bulunan markalar hem doğal olmaları hem de güzelliğimize güzellik katmaları nedeniyle vücut bakımımızı daha keyifli bir hale getiriyor. Bu markalardan biri de 1993 yılında Fransa’nın Bordeaux kentinde kurulan Caudalie. Caudalie’nin tüm ürünlerini linke tıklayarak görebilirsiniz.

kozmiumCaudelie ürünlerinin her biri bilimsel danışmanlık alınarak üretiliyor. Marka cilt bakım ürünlerinde koruyucu miktarı kullanımını olabildiğince azaltarak müşterilerine daha sağlıklı ürünler sunmayı hedefliyor. Bununla birlikte Caudelie markası kavanoz kullanımında da dikkatli davranıyor. Kozmo-etik olarak isimlendirilen bu yöntemle doğaya verilen zararın da azaltılması hedefleniyor.

caudalie-vine-body-butter
Caudelie’nin cilt bakımı, kişisel bakım, makyaj ürünleri, parfümler, deodorantlar, anne ve bebek ürünleri, güneş bakımı ve saç bakımı olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Üstelik her mevsim ihtiyacımız olan ürünler de Caudalie tarafından özenle üretiliyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında markanın bronz ışıltılı bacak losyonları, parfümleri ve vücut yağları büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Selülitle mücadele eden kadınlar için üretilmiş olan inceltici ve selülit karşıtı etkili vücut yağı da yine en çok ilgi gören ürünler arasında.

Caudelie tarafından üretilmiş olan cilt bakım ürünleri de kullananlar tarafından büyük bir beğeniyle tavsiye ediliyor. Özellikle anti-aging serumlar, güneş bakımı ürünleri ve leke karşıtı kremleri cilt sağlığını hiç olmadığı kadar iyi bir hale getiriyor. Markanın mevsimlere özel üretilen parfüm ve deodorantları da ilk kullanımdan itibaren kullananları kendine hayran bırakıyor. Kozmium.com’daki Caudelie ürünlerinde uygulanan dönemsel kampanyalar da alışverişinizi her zamankinden daha keyifli hale getiriyor.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)