Bakım ve Sağlık,  Genel

POPO BÜYÜTME ESTETİĞİ

Kadınlığın en önemli simgesinden biri olan popo güzellik kavramının en önemli unsurlarındandır. Daha güzel ve daha çekici olmak tüm kadınların isteğidir. Poposunun daha güzel, daha dikkat çekici ve daha çıkık bir görünüme sahip olmasını isteyen bayanlar popo büyütme estetiğini tercih etmektedirler.

Popo büyütme estetiği, poposunun büyüklüğünden memnun olmayan ya da daha çıkık ve daha dikkat çekici bir popo görünümüne sahip olmak isteyen bayanların tercih ettikleri popo protezi ile poponun büyütülmesi veya dikleştirilmesi işlemidir.
popo-kaldirma-estetigi-nedir

Popo büyütme estetiğinin farklı yöntemleri bulunmaktadır. Hastaya hangi yöntemin uygulanacağı hasta ile doktorun yüz yüze görüşmesi sonucunda hastanın istekleri ve mevcut duruma göre doktorun tavsiyesi ile karar verilerek uygulanır. Popo büyütme estetiği, hastanın kendi yağ dokusundan yani yağ enjeksiyonu ile yapılabileceği gibi popo protezleri ile de uygulanabilmektedir.

Yağ enjeksiyonunda hastanın kendi yağ dokusu kullanıldığından dolayı popo büyütme estetiğinde yağ enjeksiyonu oldukça fazla tercih edilmektedir ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Hastada yeterli miktarda yağ dokusu bulunmaması durumunda tercih edilen yöntemlerdendir.

Popo büyütme, genel olarak genel anestezi ile hastanın durumuna ve uygulanacak yönteme göre değişkenlik göstermekle beraber 2-3 saat arası sürmektedir. Operasyon sonrası 2-3 hafta aralıklarla doktorunuza muayene olmanız tavsiye edilmektedir.

Popo büyütme estetiği ile kadınların hayalindeki daha çıkık ve daha estetik bir popo görünümü elde edilir. Böylelikle hastanın kendine özgüveni artar ve psikolojik olarak da olumlu etkilenir. Kişinin sosyal hayatı da olumlu yönde etkilenir.

Sonuç olarak popo büyütme estetiği sonrası kişinin istekleri doğrultusunda daha kadınsı ve estetiksel bir görünüm elde edilir ve tatmin edici sonuçlar ortaya çıkar.
http://www.drtamersakrak.com/popo-buyutme-estetigi.html

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)