Stil

Gardrobunuzda Mutlaka Bulunması Gereken 10 Kurtarıcı

Her kadının gardrobu özeldir ve müdahaleye gelmez. Yine de eksikler var mı diye bir baktık ve vazgeçilmez ilk on kıyafet önerisini sizler için derledik!

 

Kalem Etek

özel kombinler

Yeniden yükselişe geçen kalem etekler günlük kullanım için ideal. Diz boyları bu sezon çok revaçta. Gerçi hemen her kadında mutlaka bir kalem etek vardır ama renklerde çeşitlemelere gitmek değişik kombinler için kurtarıcı olabilir.

 

Siyah Küçük Elbise

vazgeçilmez kıyafetler

Belki her gardrop yazısında görmekten sıkıldınız ama ne yapalım? Coco Chanel bu elbiseye stil kattığından beri her sezon vazgeçilmez.

 

Kot Pantolon

her gardropta olmalı

İyi bir kot pantolon sizi özel davetlerde bile kurtarabilir. İster stilettoyla giyin, ister babetle. Vücudunuzu bu kadar sıkı ve formda gösteren başka bir kıyafet yok. Üstelik çok da demokratik. Bir kaç istisna hariç hemen her ortama gider.

 

Çanta

en güzel kıyafetler

Renk renk, model model çantalar kendinizi zorda hissettiğinizde imdada koşan en iyi aksesuarlardan. İlgi çekici bir çanta sizi bir anda bulunduğunuz ortamın stil ikonu yapabilir.

 

Aksesuarlar

zamansız kıyafetlerNe kadar çok olursa o kadar iyi. Gösterişli kolyeler, rengarenk fularlar ve boyun bantlarıyla en sade kıyafetinizi bile hareketlendirmeniz mümkün.

 

Beyaz Gömlek

kurtarıcı giysilerBu da moda kaygısı olmayan giyeceklerden biri. Pantolonla, tulumla, ciddi bir iş kıyafetiyle ya da bir davette. Beyaz gömlek candır.

 

Sigaret Pantolon

zamansız giysilerSigaret pantolonlar yeniden moda oldu ve stilettoların güzelliği, bileklerin çekiciliği yeniden kendini gösterdi. Sigaret aslında çok klasik bir model olduğu için iyi bir yatırım.

 

Stiletto

stiletto modasıStiletto vazgeçilmez bir klasik. Bir sürü ayakkabı moda olur, sonra da demode olur ama klasik bir stilettonun yerini hiç bir ayakkabı tutamaz. Eğer yoksa bir rugan, bir deri stilettoya gardrobunuzda mutlaka yer açın. En sadık dostunuz olacak.

 

Trençkot

maskülen kıyafetlerBu da zamansızlardan. Trençkot giymiş bir kadının yürüyüşü bile değişir. Eğer sizde zarafet ve kadınsı imaj taşıyan kışlıklaran hoşlanıyorsanız iyi bir trençkotu alışveriş listenize eklemelisiniz.

 

Biker Mont

biker mont modasıBiker mont kadar şehirli ve asi başka bir giysi var mı? İster klasik biker, ister asimetrik kesimler. Ama mutlaka fermuarlı olmalı. İyi bir biker mont bağımlılık yaratır.

 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)