İç Giyim

5 Adımda Dik ve Diri Göğüsler

Göğüs güzelliğinizi korumak için temel beş adımı sizler için derledik. Bunların içinde en önemli maddelerden biri de doğru sütyen seçimi.

Spor Yapın

Göğüslerinizin formunu koruyabilmek için spor büyük önem taşıyor. Özellikle göğüs dikleştirici hareketler, kol kaslarını ve omuzları şekillendiren teknikler göğüslerin diriliği için de çok önemli. Spor yaparken de sütyen kullanmaya özen gösterin.

Duşa Dikkat

Kadınlar göğüslerine en çok banyo yaparken zarar veriyor. Çok sert hareketlerle liflenmek ve sıcak suyla yıkanmak göğüslerin formunu bozuyor.Göğüslerinizi yumuşak ve dairesel hareketlerle yıkayın ve duş bitiminde göğüslerinize soğuk suyla şok uygulayın. Bu işlem uzun vadede gerçekten çok etkili.

Beslenmenize Dikkat Edin

Göğüslerin güzelliği için ideal kiloyu korumak da çok önemli. Aşırı kilo verdiğinizde göğüslerinizin formu da bundan etkilenir. Bu yüzden ideal kilonuzu korumaya özen gösterin ve günlük beslenme düzeninizde lifli gıdalara ağırlık verin.  Doğal ve ekolojik beslenmenin aynı zamanda kadınların korulu rüyası göğüs kanserinden korunmak için de çok önemli olduğunu hatırlatalım.

Estetik Operasyona Dikkat

Göğüsleriniz için büyütme ya da küçültme operasyonu düşünüyorsaınz bu işlem için doğru seçim yapmak çok önemlidir. Sizin isteğinizi dikkate alırken aynı zamanda size sağlık sorunları da yaşatmayacak bir sağlık kurumuna başvurmanız sizi hayal kırıklığından koruyacaktır.

Doğru Sütyen Kullanımı

Göğüslerdeki sarkma ve deformasyonun en büyük sorumlularından biri de yanlış sütyen kullanımı. Göğüs kupları doğru kalıplandırılmış ve lastikleri sağlam sütyenlerle göğüslerinizi daha uzun süre diri tutmanız mümkün. Kilo alıp verdiğinizde sütyen ölçünüzün de değiştiğini göz önünde bulundurun. Deforme olmuş sütyen kullanmamaya özen gösterin. Doğru sütyen ölçünüzü bulmanız da çok önemli.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)