İlişkiler

Yatak Odanızı Aşk Cennetine Dönüştürecek Tüyolar


Uzun süren ilişkilerde yaşanan sorunlarının başında çiftlerin birbirlerini ihmal etmeleri geliyor. Yoğun geçen günlük hayat sonrasında evliliğiniz zamanla ev arkadaşlığına mı dönüşmeye başladı? Bu da gün geçtikçe evliliklerin kırılmaya başlamasına neden oluyor. Uzmanlar da boşanmaların en çok cinsel hayatta yaşanan sorunlardan kaynaklandığını belirtiyor. Peki ilişkinizi kuvvetlendirecek ve yatak odanıza heyecan katacak şeylerin neler olduğunu biliyor musunuz?

Seksi Görünün

Kadınların seksi ve çıplak vücutları erkeklerin aklını başından alan güçlü bir silahtır. Bu nedenle giyinip soyunurken sizi seyretmesine izin verin. Sevişirken de ışıkları açık tutun. Bu sizi rahatça seyretmesini sağlayacak ve aşk ateşinizi üst noktalara taşıyacaktır. Yatarken tercih edeceğiniz seksi iç çamaşırları ve gecelikler de yatak odanızın heyecanını her zaman yüksek tutacaktır.

Dekorasyonun Etkisini Hissedin

 

Yatak odanızı seksi hale getirmek için renklerin büyüsünden yararlanın. Dekorasyonda kullanacağınız kırmızı ve mor gibi sıcak tonlar sizi de etkisi altına alacak. Işıklandırma da cinsel hayatınız da oldukça önemli. Yatak odanızda çok canlı ışıklar yerine loş ışıklardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanında aşk odanıza koyacağınız mumlar cinsel hayatınızı hareketlendirecek en önemli aksesuarlardır. Ayrıca yatak odanızın duvarına aşk ve erotizmi çağrıştıran tablolar asmanız hiç de fena olmayacaktır.

Teslim Olma Süresi ile Zevkin Doğru Orantısı

Partnerinizi heyecandırmak için ona hemen teslim olmayacağınızı hissettirin. Küçük oyunlar ve şakalaşmalar cinsel arzularınızı arttırmaya yardımcı olacaktır. Teslim olma süresini ne kadar geciktirirseniz sonunda alacağınız zevkin ne kadar yoğun olacağını göreceksiniz.

Arzularınızı Göstermekten Çekinmeyin

 

Sevişmenin genellikle erkeklerin arzularından kaynaklandığı düşünülür ve kadınlar bu konuda arzularını göstermekten çekinirler. Fakat eşinize onu ne kadar arzuladığınızı göstermek yatak odanızın heyecanını daha da arttıracaktır. Sonuçta onun kadar sizin de arzularınız önemli. Arzularınızı gösterme konusunda zorlanmanız partneriniz ile aranızdaki ilişkinin heyecanını düşürecektir.

 

Farklı Pozisyonlar Deneyin

 

Yatak odanızı heyecanını arttırmada dekorasyonun, ışıkların ve aranızdaki tatlı şakalaşmaların yanında farklı cinsel ilişki pozisyonları da denemelisiniz. Seks hayatınızı canlandırmak için misyoner pozisyondan farklı pozisyonlara da yönelmelisiniz. Kadınlar sadece erkeklerin kendini tatmin etmek için farklı pozisyonlar istediklerini düşünürler. Fakat farklı pozisyyonlar sadece erkeklerin değil kadınların da kendini keşfetmesini sağlar. İlişkinize heyecan katacak farklı pozisyonlar için zevkin kitabı olan “Kamasutra” seks pozisyonları kitabını okuyabilirsiniz.

Zevk Noktalarınızı Keşfedin

İyi bir seks hayatı için birbirinizin zevk noktalarını ve hassas bölgelerini keşfedin. Partnerinizin size dokunmasına izin verin. Bu sizin de kendinizi keşfetmenizi ve zevk noktalarınızı farketmenizi sağlacaktır. Özellikle eşiniz size dokunduğunda hangi bölgelerinizin uyarıldığını ve kendinizi nasıl hissettiğinizi fısıldayın. Çünkü erkekler tarafından kadınların zevk noktaları sadece kadının göstericiliği ile keşfedilebilir.

Beraber Duş Alın

Erkeklerin kadınlara karşı uyarılmasını sağlayan önemli etkilerden biri de duştan çıkmış bornozlu bir kadındır. Eşinizi heyecanlandırmak için yapabileceğiniz bir başka ortam ise duştur. Onun duştan çıkmasını beklemek yerine o duştayken kapısını açın ve suyun içine girin. Bir diğer önemli ipucu ise birlikte yapacağınız duş için küveti güzel kokularla doldurun ve mumlarla romantik bir ortam yaratın. Birlikte alacağınız duş, şehvetli bir gecenin ilk ve önemli adımlarını oluşturur.

Cinsel Hayatınızı Rutinden Kurtarın

 

Cinsel hayatınızın rutine girdiğini hissettiğiniz anda farklı heyecanlar yaratabilirsiniz. Tabu haline gelmiş yerler dışına çıkarak, seks oyuncaklarıyla tanışarak veya farklı fanteziler deneyerek ilişkinizi hareketlendirebilirsiniz. Kim demiş fanteziler sadece erkeklerin planlayabileceği bir şey diye. Pekala kadınlarda çılgın fanteziler üretebilir.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)