Moda

Dünyanın En Beğenilen 10 Modeli

Her manken model değildir, her model de manken değildir. İşte modelliğin hakkını veren 10 isim!

Liu Wen

Harika bir gülümsemeye sahip Pekinli model Estee Lauder’in ilk Asyalı yüzü olarak tanındı. Calvin Klein’le çalışıyor ve Vogue Chine’nın kapak kızı oldu.

Saskia de Brauw

Taklit edilemez, durdurulamaz ve unutlumaz. Saskia cool duruşuyla en beğenilen modellerden.

Joan Smalls

Genlerinden gelen çok kültürlü güzelliğini zarafetle birleştirmeyi başaran güzel, Karl Lagerfeld’in çalışmayı en sevdiği modellerden biri. Dünyaca ünlü dergilerin kapaklarını süsleyen Joan, modern lüksün yeni yüzü olarak da tanımlanıyor.

Sigrid Agren

Bu etkileyici güzellik, Chanel, Caroina Herrera ve Chloe ve pek çok markanın çalışmaktan zevk duyduğu bir isim. Hem klasik, hem de sofistike bir çekiciliği var.

Edie Campbell

Harika yüz hatları, inanılmaz bir fotojenik duruş. Edie’nin kariyerine Burbery’den, Saint Laurent’e devleri sığdırmayı başardı. Tasarımcılar mod stilinde Edie’den ilham alıyorlar ve bunu da saklamıyorlar.

Suvi Koponen

Çok kuzeyli, çok soğuk, akıllı sarışın. Suvi bugünlerde herkesin dilinde. Modelliğin hakkını veren isimlerden ve Vogue’e bu emeğin karşılığını onu kapak kızı yaparak verdi.

Karlie Kloss

Karlie kesinlikle bir moda prensesi. O istediğiniz kılığa bürünür. Sevimli bir kız da olabilir, bir arzu merkezi de. Çok yönlü bir güzelliği var ve Vogue onun seksi yönünü vurgulamayı tercih etmiş.

 

Daria Strokous

Resimde yazıyor zaten: Mistik! Daria’nın mistik yönü Dior’un klasik tarzıyla çok iyi örtüşüyor. İri mavi kedi gözleri… Her zaman gitmez ama Daria’daki ifade ve renk potansiyeli inanılmaz.

Cara Delevigne

Cara…. Nereye baksak onu görüyoruz, kaşlarıyla modayı değiştirdi bu kız. Sırrı çok çalışmasında. Sadece bir model değil, aynı zamanda bir stil ikonu olarak da yükselmesini bildi.

Karmen Pedaru

Gucci, Michael Kors…. Karmen perk çok markayla çalışabilir çünkü yüzü buna çok uygun. Boş bir tuval gibi. Fotoğrafçılarla çok iyi anlaşıyor ve moda editörleri de ona bayılıyor.

 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)