İş Fikirleri

Evde Lüks Kutular Yapın


Evde iş fikirlerine bu sefer de lüks kutularla devam ediyoruz. Kutular hemen her yaştan insanın ilgisini çekiyor ve çok seviliyor. Toparlayıcı olmaları kadar iyi bir dekoratif malzeme olmalarından dolayı da çok kullanılıyor.

Son zamanlarda lüks kavramı “kişiye özel” olarak evrilmeye başladı. Özel yapım, el yapımı tasarımlar daha fazla ilgi görüyor ve bir arzu nesnesi olarak istenebiliyorlar. Evde karton, mukavva, çeşitli kumaşlar ve kurdelelerle kutular hazırlayarak bunları satabilirsiniz. Boncuk, taş, bambu, deniz kabuğu gibi pek çok değişik malzeme ile kutularınızı dekore etmeniz de zor olmayacaktır.

Eğer ahşap boyamayı biliyorsanız kutu dekore etmek sizin için daha da kolay olacaktır. Büyük kırtasiyelerde ve hobi mağazalarında hazır ham kutular da satılıyor. Dilerseniz başlangıçta hazır kutular üzerinden de çalışabilirsiniz.

girişimcilik fikirleri

Eğer sadece kutu yapımı size çekici gelmiyorsa o zaman bir fikrimiz daha var. Kutunuzu neye göre tasarladıysanız içine o malzemeyi koyarak pazarlayabilirsiniz. Örneğin dikiş kutusu olarak kullanılabilecek bir kutuda basit bir dikiş kiti olabilir, ya da büyük bir kutuya kurabiye koyarak satışa sunabilirsiniz. Bu insanların algısını bir anda karlı bir alışveriş yaptıkları fikrine yaklaştıracaktır.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)