Makyaj

Siyah Oje’nin Püf Noktası ve En güzel Yaz Ojeleri

Siyah oje kurtarıcı gibi bir şey. Yaz kış kullanılır, hem günlük tarzla uyumludur hem de formel giyimle. Elleri daha beyaz, tırnakları daha bakımlı gösterir. Alışanların vazgeçemediğidir.

Bu yazımızda siyah ojeden yola çıkarak son zamanların en güzel ürünlerinden birini tanıtacağız. Reklam değil tamamiyle kullanıcı deneyimlerine dayanarak bu yazıyı yazdım.  🙂 Yani tamamen memnuniyetten.

ÜRÜNÜMÜZ BU!

Essence Jel Serisi Ojeler için Top Coat

Piyasada hemen her markanın top coat’ı mevcut. İçlerinde değişik fiyatlara sahip olanlar da var. Ancak son dönemde en beğendiğim top coat bu oldu. Fiyatı 10 lira civarı.

Önce Essence Jel serisi siyah ojeyi tek ve kalın bir kat olarak sürüyoruz. Kurumasını bekledikten sonra Essence Top Coat’ı sürüyoruz ve tek katla bu fotoğraftaki gibi bir görüntüyü yakalıyoruz. İşte bu kadar basit. Kat kat sürmek yok. Her katın kurumasını beklerken ojeyi bozmak yok, fırça izi yok. İstersek bier parmağımıza simli bir desen de çalışabiliriz. 🙂

Bu şekilde en az üç gün dayanan ojemiz parlaklığını yitirdiğinde ojeyi değil top coat’ı bir kat daha sürmek en az iki gün daha idare etmesini sağlıyor. Bu örnekte de yine tek parmağa desen çalışıldı ve zıtların uyumu muhteşem bir sonuç verdi.

Yazıya siyah oje diye başladık ama Essence’nin fiyatları da gayet makul olan jel serisi ojeleri güzel renkleriyle dikkat çekiyor.

Aynı şekilde tek kat sürüp üzerine top coat uygulayarak profesyonel bir sonuç almak mümkün.

Son olarak Essence Colour Boost’a değinelim. Kapatıcılığı mükemmel bu oje de tek sürüldüğünde yeterli oluyor. Tamamen pürüzsüz ve fırça izi bırakmayan yapısıyla bu yazın en favori ojelerinden.

Bu seriyi çok çok sevdik.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)