Bakım ve Sağlık,  Genel

Diadermine Ürün İncelemeleri

Geçen hafta hem yüz kremim, hem de makyaj temizleyicim bitince küçük bir kozmetik alışverişine çıktım ve bu sefer tercihimi değiştirerek Diadermine’nin ürünlerini satın aldım. Uzun süredir reklamlarını görüyordum ve fiyatları da makul olunca denemeye değer diye düşündüm. Ne kadar doğru bir tercih yaptığımdan emin değilim. Gelelim incelemelere:

Diadermine Essential Care

-Koruyucu Nemlendirici Bakım Kremi-

9teLap6Bu kremi hipo alerjenik özelliği ve içeriğinde UVA/UVB filtreleri lduğu için tercih ettim. Çok yumuşak kolay sürülen bir krem. İl anda gerçekten cildinizin nemlendiğini hissediyorsunuz. am aradan bir yarım saat geçince sanki kremi hiç sürmemişsiniz gibi bir etki bırakıyor. Sürerken yüzde yağlı bir görünüm oluşturduğu için evden çıkarken hemen kullanmak mümkün değil. Ama erken sürünce de UVA ve UVB filtresi etkisini kaybediyor. dolayısıyla çok memnun kalmadığım bir ürün oldu. Kuru cilt tipim için iyi bir nemlendirme kadar uzun süreli etki de benim için önemli ve Diadermine Essential care kremin bu ihtiyacı karşıladığını söyleyemeyeceğim.

Diadermine Soin Essentiel Göz Makyaj Temizleyici

-Çift Fazlı Kirpik Koruyucu-

vrocnafDaha önce L’oreal, Nivea ve Flormar’ın çift fazlı temizleyicilerini kullanmıştım. Dolayısıyla artık dördüncü üründe sağlıklı bir karşılaştırma yapabileceğimi düşünüyorum. Diadermine kesinlikle en yumuşak şekilde temizleyen ürün değil. İyice karıştırılırdıktan sonra pamuğa dökülüyor, bu aşamaya kadar güzel. Partiküllerin kolayca karıştığını ve hemen ayrılmadığını gözlemlemek mümkün. Ancak temizleme aşamasında göze biraz fazlaca baskı yapmak gerekiyor ve bu sırada gözü tahriş ediyor. Bu anlamda sert bir temizleyici olduğunu söyleyebilirim. Gözü daha fazla tahriş etmemek adına yumuşak bir şekilde temizlediğinizde de sabah gözünüzde rimel kalıntıları olduğunu farkederek uyanıyorsunuz.

Tüm bu gözlemlerimle bir daha Diadermine ürünü alırsam on kez düşünmem gerekeceği kanaatine vardım.

alışveriş sever-ürün inceler-cilt tipi: normal-saç tip:kuru-gezmeyi sever-İstanbullu-yürüyüş yapar-sade kahve-çılgın-ekonomik-deneysel-evli-konuşkan-iyi dinleyici-arkadaş canlısı-hafif kaçık

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)