Dekolte Giysilerle Sütyen Seçimi

7

Dekolte giysilerin en zor tarafı ona uygun sütyen bulmaktır. Artık çeşitli göğüs dekoltelerine uygun çok sayıda sütyen satılsa bile özellikle sırt dekolteli giysi ve gelinliklerde sütyen seçimi biraz daha zorlaşıyor. Küçük göğüslü kadınlar bu tür durumlar için göğüs ucu silikonlarını kullanabilirler tabi ki. Ama büyük göğüslü kadınlar için sırt dekolteleri gerçek bir problem.

sirt-dekolteli-sutyenSırt dekolteli bir giysi giymenin en önemli kuralı da sütyen askılarının hiç bir şekilde görünmemesi. Bir dönem kadınların kurtarıcı  gibi gördüğü şeffaf sütyen askılarının tapon görüntüsü neyse ki kısa sürede farkedildi. Önceden sadece yurtdışındaki sitelerde satılan sırt dekolte sütyenleri de gitgide yaygınlaşmaya başladı. Hala edinmemiş olanlar için bir kaç modeli burada paylaşmak istedik. Askıları aşağı çekilmiş bu sütyenler gerçekten çok kullanışlı ve rahat.

marli2 21.42.46 korse sutyen-askisi indir dekolte dekolte dekolte-sutyeni

 

 

Paylaşmak İsterseniz

Kim Yazdı ki?

Tanışırız elbet. :)

7 yorum

  1. mrb korse tipi dekkolte sütyeni nerede bulabilirim internette göremedim tavsiye edeceğiniz bir yer varmıdır

    • Merhaba, bu tür sütyenler maalesef Türkiye’de henüz çok yeni. Genellikle yurtdışı alışveriş sitelerinden bulunabiliyor. Selamlar.

  2. Hosting Deutschland on

    Sutyen seciminizi belirleyecek olan ilk unsur gelinliginizin kesimi, dekoltesi ve rengi olacak. Straplez mi, tek omuz mu, derin sırt veya göğüs dekolteli mi? Kırık beyaz m? sampanya mı? Tum bu detaylara dikkat ettikten sonra alısverisinize baslayabilirsiniz.

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)

%d blogcu bunu beğendi: