Bakım ve Sağlık

Parfümünüzün daha kalıcı olması için….

Size çok basit bir tarifle ayrıca basit bir ipucu vereceğiz. Bu tarifle en sevdiğiniz parfümünüzü yanınızda taşımadan gün boyu istediğiniz gibi kokabileceksiniz.

Parfümünüzün kremini yapın!

G2deFLkEn sevdiğiniz parfümün kokusunu kalıcılaştırmak mı istiyorsunuz, o zaman iki yolu var. Birincisi eğer varsa parfümünüzün aynı kokudaki vücut kremini almak…. Ama bu çok kullanışlı bir yöntem değil çünkü her markanın bu tarz ürünleri olmayabiliyor. Ama  kokusuz bir vücut kremi alıp en sevdiğiniz parfümden bir kaç damla kreme damlatır ve karıştırırsanız aynı sonucu elde edeceğiniz bir parfümlü kreminiz olur.

Bu parfümlü kremi duş sonrası tüm vücudunuza sürer ve ardından parfümü kullanırsanız etkisinin çok uzun süre devam edeceğine emin olabilirsiniz.

Bonus İpucu: Sıkı kapaklı minik bir şişe ya da krem kutusu edinin. Kulak temizlemekte kullanılan çubukları ikiye bölerek pamuklarına parfüm sıkın ve hemen kutuya koyarak ıslak kalmalarını sağlayın. Yanınızda taşıyabilir ve parfümünüzü tazelemeye ihtiyaç duydukça kulak arkasına, koltuk altına ya da boyna sürebilirsiniz.

 

Tanışırız elbet. :)

2 Comments

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)