Bakım ve Sağlık

Yuvarlak Yatak ile Yatak Odanızı Daha Yaratıcı Hale Dönüştürün!

Yatsan ürün grupları arasında özel tasarıma sahip olan yuvarlak yatak modelleri, hem estetik şıklığı hem de fonksiyonel özellikleri sayesinde beklentileri karşılıyor. Farklı yatak modeli arayışında olanların tercihi olan ürünler, 230 cm çapı sayesinde yatak odanızda ideal bir duruş sergiliyor. Yumuşacık bir yatak deneyimi yaşamak ve yatak odanızı özgün bir tasarım çerçevesinde döşemek istiyorsanız Yatsan’ın yuvarlak yatak modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz modeli, kendi zevkinizi yansıtan estetik bir yatak örtüsü ile kombine edebilirsiniz.

Rahatlığın ve Doğallığın Keyfi
Yatsan çatısı altında beğeniye sunulan yuvarlak yatak modelleri, volanlı microfiber kumaş yapıları sayesinde konforun en doğal halini yaşatıyor. Kumaşının ince ve yumuşak dokusu, sıvıyı hızlıca emerek rahatlığınızı üst noktaya çıkartıyor. Yan kısımlarınıda yer alan volanlar, yatağınızı tamamen sarıyor. Dolaşma yapmıyor ve kırışıkları engelliyor. Üstelik üst kısmında yer alan kumaşı, 30 derecelik sıcaklık koşullarında elde veya makinede yıkanabiliyor.

Zemine yakında yapıda olan modelleri, dekoratif başlıklarla kombine ederek teraslarınızda veya çatı katlarınızda da kullanabilirsiniz. Oval tasarımları sayesinde mekânlarınızı daha göz alıcı ve ferah bir atmosfer haline getirebilirsiniz. İstediğiniz tarzda ve modelde uygulatarak özgün bir yatak odası kombinasyonu elde edebilirsiniz.

 Eşsiz Koruma ile Uyku Kalitenizi Artırın!
Yuvarlak yatak modelleri, estetik formları sayesinde yatak odalarınızda şık bir ambiyans oluştururken diğer yandan da konfor düzeyinizi artırmaya yardım ediyor. Ürün gruplarının genelinde aynı zamanda Dream alez korumasına da yer veriliyor. Alez koruması, sağlıklı ve kaliteli uyku için ihtiyaç duyduğunuz korumayı sağlıyor. Böylelikle yuvarlak yapıda olan yatağınızın ömrü daha uzun yıllara çıkıyor.

Farklı ve gösterişli bir yatak odası deneyimlemek isteyenlerin beğenisini kazanan yuvarlak yataklar, rahat bir uyku için farklı boyutta ve ebatlarda tasarlanıyor. Hayalinizdeki yatak odası dizaynını gerçeğe dönüştürecek olan ürünleri değerlendirebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz renk, kumaş ve deri uygulamalarını baz alan yatak modeli ile huzurlu bir sabaha merhaba diyebilirsiniz. Orta yükseklikteki ve yumuşak yapıdaki yatak modellerine yönelerek, odanızı ferahlatan bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)