Moda

Yazın En Hit Aksesuarı: “Saç Eşarpları”


Yaz aylarının en gözde aksesuarlarından olan saça farklı şekillerde bağlanan eşarplar.. Özellikle yaz ayları, kadınların saç aksesuarlarına olan ilgisini bir kat daha arttırıyor. Bu aksesuarlardan 2014 yazında en çok görmeye alıştığımız ise saç eşarpları. “Turban” olarak da bilinen bu saç aksesuarı hem gece hemde gündüz kombinlerinde sıkça kullanılır hale geldi.

01 - DoPylLl

Saç eşarplarını en iyi kombinleyeceğiniz kıyafetler ise uçuş uçuş uzun elbiseler.. Bu saç aksesuarlarını özellikle omuzlarınızı açık bırakan elbiselerle kombinlemenizi tavsiye ederiz. Giydiğiniz elbise desenli ise düz renklerde, elbiseniz düz renklerde ise desenli saç eşarbı kullanmanız daha doğru olacak.

 

08 - h5HHrfjYazın en hit aksesuarlarından olan saç eşarplarını kullanırken ayrıca diğer başka aksesuarlardan uzak durmalısınız. Daha yoğun bir görünüm, yaptığınız şık dokunuşu mahvetmenize neden olabiliyor. Bu nedenle gerek makyajınız gerek kullandığın diğer aksesuarları abartmamanız da fayda var.

 

05 - aMK0O8tYaz davetlerinde şık bir aksesuar olarak kullanılan saç eşarpları, sahillerde de kendini göstermeye devam ediyor. Günlük yaşantımızda da görmeye alıştığımız bu aksesuar, her saç şekline de uyum sağlıyor. Kısa saçların daha çok tercih ettiği turbanlar, uzun saçlı bayanlarında vazgeçilmezi haline geldi. Saçlarınızı hem toplayarak hemde açık bırakarak saç eşarplarınızı çeşitli şekillerde bağlamanız mümkün.

04 - 7IC3XVP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)