Burcuna Göre

Burcuna Göre Saç Stilleri

Saçlar kişiliğinizi ve en önemlisi güzelliğinizi temsil eder. Bu nedenle her kadın kıyafetlerinden, makyajından daha fazla vakti saçlarına ayırır. Kendilerinde yapacakları değişimde ilk olarak saçlar ön plana çıkar. Burçlar, günlük yaşantınızın yanı sıra karakterinizi de yansıtır. Saçlarınız ise karakterinizi ve duruşunuzu pekiştirir. Peki hangi burçlar, nasıl saç tipinden hoşlanır?

Koç Burcu:

Koç burcu kadını, günlük hayatlarında duygularını ifade etmekten çekinmezler. İçlerinden nasıl davranmak geliyorsa öyle davranırlar. Ayrıca pratik ve heyecanlı yapıları vardır. Kısa ve havalı saç modellerini daha çok tercih ederler. Uzun saçlara sahip koç burçları ise saçlarını havalı şekillerde toplamaktan hoşlanırlar.

Boğa Burcu:

06 - sRTGqVCBoğa burcu kadını, ayakları yere basan, güvenilir ve sabırlıdır. En negatif özelliği ise zaman zaman çok kararsız olmasıdır. Kendilerine dikkat ederler, giyimlerine ve kıyafetlerine özen gösterirler. Boğa burçlarının genellikle yoğun ve kalın telli saçları vardır, bu nedenle kolay şekil alır. Doğal görünümlü, dalgalı ve açık renk saçlardan vazgeçemezler.

İkizler Burcu:

07 - o9HSZMLİkizler kadınının, aktif ve değişimlere açık bir yapısı vardır. Çevreleri ile iyi ilişkiler kurarlar ve dost canlısıdırlar. Uzun ve doğal görünümlü saçlardan hoşlanırlar. Saçları oldukça bakımlı ve genellikle düz modellerdedir. Yürürken saçlarının uçuşmasından keyif alırlar.

Yengeç Burcu:

03 - 2zZ81CgYengeç burcu kadınının, duygusal ve zarif bir tarafı vardır. Saçlarında doğal görünümlerden hoşlanırlar. Bakır tonları saç rengi yengeç burçlarının duygusal yapısını ortaya çıkarır. Abartıdan uzak, modern kesimli saçları severler.

Aslan Burcu:

11 - yqbtvXrAslan burcu kadını için asalet ve şıklık her zaman bir adım öndedir. Şık modellerden ve modern kesimli saçlardan hoşlanırlar. Aslan burcu kadınının saçları genellikle ince tellidir. Gösterişli modellerden hoşlanan aslan kadını, zaman zaman karşımıza kahküllü saçlarıyla çıkabilir.

Başak Burcu:

09 - aHSPjM9Mükemmelliyetçi ve mantıklı tavırlarıyla tanınan başak kadınları için titizlik her zaman önemlidir. Saçlarında kolay kolay değişiklik yapamazlar. Fakat günlük yaşantısında gösterdiği titizliği saçlarında da gösterirler. O yüzden başak kadınları dağınık saçlar yerine at kuyruğu veya topuz saç modellerini tercih ederler.

Terazi Burcu:

02 - jQwwkU5Seksi ve cazibeli olan terazi kadını, ihtişama ve konfora düşkündür. Terazi kadınının saç modelleri genellikle dikkat çekici, havalı; fakat bir o kadar da doğal görünümlüdür. Koyu renk saçlardan hoşlanan teraziler, zaman zaman saçlarına doğal bir ışıltı vermeyi tercih ederler. Uzun ve dalgalı saç modelleri tam terazi kadınına göre.

Akrep Burcu:

12 - gDjIIg7Akrep burcu kadını, tuttuğunu koparan ve şeytan tüylü olarak bilinir. İstediği şeylere odaklanarak elde edene kadar savaşırlar. Akrep kadını her zaman çevrelerinde ön planda olmayı severler. Bu nedenle farklı ve sıra dışı modelleri tercih ederler. Saçlarında değişim yapmaktan korkmazlar. Ruh yapılarına göre saçlarının rengini ve modelini değiştirirler. En asi ve farklı model saçları akrep kadınında görebilirsiniz.

Yay Burcu:

10 - sYyhRHrÖzgür ruhlu yay kadını, ani kararları ile tanınır; fakat aldığı kararlardan bir anda da vazgeçebilir. Yay burcu kadını doğal görünümlü saçlardan hoşlanırlar, bu nedenle saçlarına jöle ya da saç spreyi sıkmazlar. Saçları genellikle uzun ve sarı renktedir.

Oğlak Burcu:

04 - I32l8pgOğlak kadınları, sorumluluk sahibi, çalışkan ve sadıktırlar. Her durumda sağlam duruşları vardır ve olgun tavırlarıyla dikkat çekerler. Bu nedenle genellikle kısa saçlardan hoşlanırlar. Dağınık veya kabarık saçlar yerine onları yatıştırıcı jöle veya saç spreyi kullanmayı severler. Kısa, modern kesimli saç modelleri oğlak burçlarının gündelik hayatlarında kolaylık olması açısından önem taşır.

Kova Burcu:

05 - bIpae3ZKova burcu kadını, prensip sahibi ve farklı zevkleri ile tanınır. Çevreleri ile ilişkileri kuvvetlidirler. Mücadeleci ve güçlü inançları olan kova kadınları, karmaşık saç modellerinden hoşlanmazlar. Saç bakımlarına özen gösterirler ve çeşitli kremler uygularlar. Günlük yaşantısında da bakımlı olan kovalar, karmaşık saçlar yerine fönlü ya da yapılı saçlarla görmek mümkün.

Balık Burcu:

6P1IU8ADuygusallığı ile tanınan balık kadınları, romantik ve sezgileri kuvvetlidir. Duygusal olan balıklar abartıdan uzak, sade modelleri tercih ederler. Saçları genellikle omuzlarında ve modern kesimlidir. Kimyasal boya veya saç bakım ürünlerinden uzak duran balıklar organik ürünleri tercih ederler.