Mekan-Gezi

W Lounge Teras’da Akşamüstü

Burası bir cabana. Yani gizli bahçe. Tam da yaz yaklaşırken burayı keşfetmek çok iyi oldu çünkü İstanbul’un yaz sıcağında akşam üstü biraz serinlemek ve şehrin gürültüsünden uzaklaşmak için W Lounge Terrace tam da şehrin ortasında eşsiz bir alternatif!

Beşiktaş Akaretler’de bulunan W Hotel’in bu serin ve gizli bahçesinde muhteşem kokteyller tatmak mümkün, armutlu kokteyli özellikle öneririm. Alkol almayanlar için de çok güzel kokteyller dizayn ediyorlar burada. İyi karıştırılmış, deyim yerindeyse yağ gibi akan serinletici lezzetler bunlar.

 

W Lounge Terasta rahat oturma grupları ya da masaları tercih edebilirsiniz. Nargile de seçenekler arasında. W Hotel’in odalarına bakan kısımda da çardaklar var ve Akaretler mimarisinin içinde kendinizi sanki deniz kıyısında bir otele dinlenmeye gelmiş gibi hissetmeniz mümkün. Şehrin gürültüsü buradan çok uzakta, taş duvarlar, beyazın ağırlıklı olduğu dekorasyon ve içkilerle atıştırmalıkların keyfi…

W Lounge Terrace İstanbullular’a ulaşılabilir ve ayrıcalıklı bir keyif sunmak için Akaretler, Süleyman Seba Caddesi No: 22’de.

 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)