Moda

Tesettürde Pastel Modası…

Havaların sonunda ısınmasıyla yeni elbiselere, yepyeni renklere kavuşuyoruz. Bu yazın renklerine bürünmüş elbiseler çoktan vitrinlerde yerini alıp, arz-ı endam etmeye başladılar bile. Bütün bir kış benim gibi yazın giyeceği elbiseleri uyumadan önce kafasında planlayıp, yazın gelmesiyle bayramlık elbiselerine kavuşmuş çocuk heyecanı içindeyseniz, kemerlerinizi sıkı bağlayın bu yazım tam da size göre.

Bu yazın renklerine bir başlık atacak olsaydım kesinlikle PASTEL yazı derdim. Birçok tesettür giyim tasarımcısınında koleksiyonunda özellikle yer verdiği renklerin başında toz pembe, uçuk mavi, nude tonlar, açık kahve ve tonları, haki ve küf yeşili geliyor.Bu renklerden benim favorilerim kesinlikle haki ve küf yeşili oldu.

Aslında öyle naif ve romantik renkler ki… Bu renklerden sadece birisini bile üzerinizde taşıdığınızda insanlara hem taze hem de sakin görüntünüzle ilham vereceğinizden eminim.Sanırım bu yaz benim gibi romantik kadınların elbise ararken zorlanmayacağı, alışverişten daha çok zevk alacağı bir yaz olacak.

Ben gardırobuma eklediğim haki yeşili ipek şal, nude renk pantolon ve açık sarı tonlarındaki yeleğimle bu yaza hazırım!
Kombin önerisi olarak eklediğim fotoğraftaki bu yazın hit parçaları ve zevkinizi birleştirdiğinizde ortaya harikalar çıkartacağınızdan eminim.

Stil kalın!

pastel tesettür modası

alışveriş sever-ürün inceler-cilt tipi: normal-saç tip:kuru-gezmeyi sever-İstanbullu-yürüyüş yapar-sade kahve-çılgın-ekonomik-deneysel-evli-konuşkan-iyi dinleyici-arkadaş canlısı-hafif kaçık

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)