Stil

Uzun Geçen Kışlara İnat, ‘Crop-Toplar’


Yaz aylarında tanıştığımız, kısacık ama uzun etkisi ile Crop-Toplar… Yüksek bel modasının uyumlu çifti Crop-Toplar… Evet herkesinde yakından bildiği ve son zamanların en gözde parçalarından Crop-Toplar, havaların soğuması ile raflara kalkması planlanırken; kış aylarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz modelleri ile raflarda yerini çoktan aldı bile. Renkli, tüylü, her bedene anında uyum sağlayan bu modeller belin en zarif hatlarını ortaya çıkarmada yardımcı bir görevi üstlendi adeta.

crop top modası

kısa üst giysiler

Sokakta, özel bir gecede, düğünde, davette tüm organizasyonların içinde rahatlıkla söz sahibi olabileceğiniz Crop-Topları, kombinlerinizde nasıl kullanabilirsiniz? Özellikle kış aylarında üşümekten şikayetçi bayanların seslerini duyar gibiyiz. Fakat Crop-Toplar doğru kombinlendiğinde hem sizi soğuktan koruyacak hemde böyle bir trend’den sizi mahrum bırakmayacak. Öncelikle Crop-Top’u, yüksek belli pantolonlar ile kullanabilirsiniz. Soğuk kış aylarında ise daha kalın, örgü Crop-Toplar ile yüksek bel yünlü pantolonları tercih edebilirsiniz. Bu konuda size ufak bir de tavsiye, Crop-Toplar ile giymeyi tercih ettiğiniz pantolonları bol kesim tercih ederseniz daha doğru bir kombin sağlamış olacaksınız.

ince bel modası

Özel gecelerin kurtarıcısı Crop-Toplar, yüksek belli kalem eteklerle de kullanılabiliyor. Hatta en çok yakıştığı kombinler olarak söylemek yanlış olmaz. Kış ayları geldi; fakat organizasyonların veya davetlerin belli bir mevsimi yok. Bu nedenle her zaman sizi ne giysem derdinden rahatlıkla kurtarabilecek özel bir parça Crop-Toplar. Aynı Crop-Top ile farklı bir çok kombin yapabilmeniz mümkün. Kış aylarında daha kalın kalem etekler tercih edebilir ve böylece modanın rüzgarına sizde kendinizi rahatlıkla bırakabilirsiniz.

2015 modası

Kombinlerde ön plana çıkan uzun mantolar ile yüksek bel pantolonların birbirini tamamladığı gerçeği hiç kuşkusuz herkes tarafından bilinen bir gerçek. Moda haftalarından göze çarpan koleksiyonlarda da bu sene Crop-Toplar, uzun pardesü ve yüksek belli pantolonlar ile kullanıldı. Hatta pantolonunuz ile Crop-Toplarınızı aynı renk tercih ederek belinizin gözüktüğü kısımda bir geçiş ayrıntısı yaratabilirsiniz. Böylece daha trend bir görüntü ile stilinize farklılık katabilirsiniz.

2015 stili

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)