Stil

Trend Alarmı: Şarap Gibi Bir Kış


Şarap rengi adeta şarap gibi bir renk. Modası hiç geçmiyor, sanki yıllar içinde asalet kazanıyor. Şarap renginin değişik tonları var ve oxblood adı verilen ton bu kışa damgasını vurabilir. Aslında oksijen görmüş kan gibi bir anlama geliyor oxblood ve şarap renginin en güzel tonlarından biri olduğuna da şüphe yok.

Bu asimetrik kazağı çok beğendik. Benzer tonlarla kombine edilmesine rağmen sıkıcılaşmayan bir tarz olmuş. Balıkçı yakası, örgü desenleri ile sıcacık ve stil kazandıran bir görünümü var.

Salaş ve spor tarzlardan hoşlananlar için dökümlü bir kazaktan daha rahat ne olabilir ki? Siz de oxblood kazağınızı skinny pantolon ve botlarınızla kombinleyerek rahat bir şıklık yaratabilirsiniz.

Geniş yuvarlak yaka, düşük kollar, gevşek, düz bir örgü ve kıvrık kollar. Şarap rengi kazağınızı gri, beyaz, sarı, bej ve siyahla kombinleyin. Hem çok kullanışlı hem de kentli bir şıklık.

Annelerimizin örgü modellerinden esinlenip bu kış için yünleri ve şişleri çıkarabiliriz. Ama buna vaktiniz yoksa da üzülmeyin, bu tarz kazakları hemen her yerde göreceğiz. Bu yılın modası kloş etekleri bir de şarap rengi ile tamamlamayı deneyin.

Çizmeler, şapkalar, çantalar… Oxblood bir kazak veya sweater ile kışın mat ve koyu renklerini canlandırmak mümkün. Önemli olan sizin vücut yapınıza uygun kazağı bulmanız ve tarzınıza göre kombinlemeniz. Bu kadar basit.

Unutmayın stil sahibi olmak için pahalı parçalara hiç ihtiyacımız yok! 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)