İlişkiler,  Sosyal Medya-Teknoloji

Niceyaslara, Nice Hediyeler Bulun

Özel günlerin vazgeçilmezi hediyeler, önemsediğiniz insanlar için bir şeyler yaparak onların kendilerini biraz daha özel hissetmelerini sağlamak istediğinizde başvuracağınız araçların başında gelir. Aslında hediyeden çok, hediyenin ona sahip olan kişi üzerinde bıraktığı hissiyat ve sebep olduğu mutluluktur önemli olan. Ancak yine de hediye almak ince düşünce ve özen gerektirir. Zira hediye seçimi kişiye özel yapıldığında daha da anlam kazanır. Bu aşamada hangi özel gün için ve hangi yakınınız için hediye alacağınız belirleyicidir. Anneniz için alacağınız bir hediye büyük olasılıkla sevgiliniz, eşiniz veyahut da çocuğunuz için alacağınız hediyeyle aynı olmayacaktır. Unutmayın; karşınızdakine ne kadar “ona özel”, onun kişiliğine, yaşam tarzına, karakterine ve beğenilerine uygun bir hediye alırsanız kendini o kadar kıymetli hissedecek ve siz de verdiğiniz değeri o denli göstermiş olacaksınız.

sony-ps3-12gb-oyun-konsolu-1-1Neyse ki hediye almak için artık eskisi gibi sokak sokak, dükkân dükkân, AVM AVM gezme devri geride kaldı. Annenize, babanıza, eşinize, dostunuza hediye al görevini Niceyaslara.com üzerinde bulunan ayrıntılı filtreleme özelliklerini de kullanarak, kolaylıkla ve fazla zaman kaybetmeden yerine getirmek mümkün. Yapmanız gereken tek şey almak istediğiniz hediyeyi belirleyerek dilediğiniz adrese kargolanmak üzere satın alma işlemini birkaç tıkla gerçekleştirmek. Niceyaslara üzerinden sunulan hediye seçeneklerini dilerseniz, hediye alacağınız kişinin size olan yakınlık derecesine ya da cinsiyetine göre filtreleyebilirsiniz; bu sayede seçim yapma işini biraz daha kolaylaştırmış olursunuz. Ayrıca eğer bu iş için kafanızda bir bütçe belirlediyseniz fiyat aralığı belirleme seçeneğini kullanarak yalnızca bütçenize uygun ürün seçeneklerini görebilirsiniz.

Niceyaslara’nın sizin için sunduğu ürün yelpazesi oldukça geniş bir tercih alanı yaratıyor. Parfümden saate, kameradan oyun konsollarına, hatta tansiyon aletine, giyim ürünlerinden çiçeğe, hediye kartlarından sürpriz hediye sepetlerine kadar aklınıza gelebilecek hemen her türlü ürüne ve fazlasına bu adreste ulaşmanız mümkün. Hediye seçme işini layığıyla, baştan savmak yerine sevdiğiniz kişiye en uygun, onun yüzünü en çok güldürecek hediyeyi bularak ve bütçe aşımına gerek kalmadan tamamlamanın ve bunu yaparken asgari düzeyde vakit harcamanın peşindeyseniz eğer bu adrese bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Tanışırız elbet. :)

2 Comments

  • fayma

    Merhabalar, dpgum günü ,hamile,yeni dogan bebek için fotograf çekimi yapıyorum. İnstagram hesabımdan reklam amaçlı fotograflarımı paylaşıyorum. Aöf de fotografçılık öğrencisiyim de . Sokakta çekim yaparken ceza yemek istemiyorum. Yasal olarak bu işi yapmak için bu belgeyi alsam olur mu ?

    • Rabia Çalhan

      Maalesef fotoğrafçılık, grafik tasarım vd. işler için vermiyorlar bu belgeyi. 🙁 Saçma mı, evet. Ama yılda 18 bin liradan çok olmamak kaydıyla vergisiz kazanç hakkınız var. 🙂

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)