Bakım ve Sağlık,  manşet

Gümüş Kemer İnce Bele


Belinize taktığınız incecik bir zincir zayıflamanıza yardımcı olur mu? Eğer kilo verdirecek mucizevi bir ürün arıyorsanız  bu o değil ama ince bir kemer kilo kontrolünüze yardımcı olabilir.

Dünyanın ilk kadın rallicisi Penny Mallory, gençliğinde çok fazla kilo problemi yaşamış ve o günlerdeki deneyimlerinden yola çıkarak psikolojik etki yaratan bir mide bandı tasarlamış. Adını da Malory Band koymuş.

 

4Y4WjlphBelin en ince yerine takılan bu bandın ucu göbek deliğine yerleştiriliyor. Kemer polyesterden yapılmış ve basit bir mantıkla çalışıyor. Eğer fazla yemeye başlarsanız kemer belinizi sıkarak sizi rahatsız ediyor. Böylece daha az yemeye ve kilo kontrolü sağlamaya teşvik ediyor.

Malory Bandın bir özelliği de duruş bozukluklarında daha fazla rahatsız etmesi. Yani kişiyi dik durmaya zorlayarak duruş bozukluklarını da önlemeye yardımcı oluyor.

Belde sürekli bir kemerle dolaşmak rahatsız edici gibi görünebilir, ama en sevdiğiniz pantolonununuz düğmesinin kapanamaz hale gelmesinden iyidir değil mi?

 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)