Burcuna Göre,  İlişkiler

Burçlara Göre Cinsellik

Karakterimizi ve isteklerimizi belirleyen burcumuz, cinsel yaşamımız üzerinde de etkilidir. Burçların cinsel yaşamları nasıl? Cinsel yaşamınızda hangi burçlarla birliktelik kurabilirsiniz? Hangi burcun kadını nasıl davranır? Burçların cinsel yaşamları ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Koç Burcu

Koç burcu kadının rutin bir cinsel yaşamdan zevk almayacaktır. Onun için seks, sürekli değişiklik ve yenilik gerektiren bir arayıştır. Cinsellikte atak davranmayı, rakipsiz olmayı sever. Birlikte olmak istediği insanlarla sevişebilmek için her şeyi yapar. Koç kadını bu açıdan sınırları zorlayabilir. Eğer arzuluyorsa iş arkadaşı, patronu ya da komşunun kocası ile ilişki yaşayabilir ve bundan pişman olmaz. İlişki sırasında da kontrolün kendisinde olmasının ister. Koç için cinsellik zevkli bir deneyimdir ama partnerinin zevklerine pek de önem vermez. Koç kadını ile cinsellikte mutlu olmanın yolu, ona “en iyi” olduğunu hissettirmekten geçer. Eski sevgililerle kıyaslanma düşüncesi bile Koç’u partnerinden uzaklaştırmaya yeter.
NOT: Yükseleni okumayı ihmal etmeyin.

Boğa Burcu

Boğa kadını dışarıdan çok ihtiraslı görünmemesine rağmen çok tutkulu bir yapıya sahiptir ve cinsellikte aktiftir. İsteklerini bir anda ifade edemez ve uygulamaya geçmekte zorlanabilir ama zekası ve cazibesini kullanarak beklentilerini partnerine kabul ettirmeyi başarır. Boğa kadını alışık olduğu kişi ile sevişmeyi tercih eder ve sürekli bir partnerinin olması boğayı çok daha aktif ve çekici hale getirir. Günlük yaşamında belirli kuralların dışına çıkmasa bile yatak odasında kuralları çok esnektir. Karşısındaki güveniyorsa ve onayını almışsa her tür aşk oyununa hazırdır.
NOT: Yükseleni okumayı ihmal etmeyin.

İkizler Burcu

İkizler burcu kadını her ilişkisinde partnerine “sanki başka biriyle birlikte olma” hissi vermekte çok başarılıdır. Ancak İkizler kadını uzun süreli ilişkilerden sıkılır ve değişik partnerler arar. Tek gecelik ilişkilere yatkın bir yapıları vardır. Cinsellik söz konusu olduğunda sınır tanımazlar, değişik fantezilere açıktırlar ve otel odaları gibi yabancı yerlerde sevişmekten zevk alırlar. Yatakta kontrol edilmekten hiç hoşlanmayan İkizler kadını çok uzun sevişmelerden de kolaylıkla sıkılabilirler. Eğer bir anda isteksizlik hissederlerse sevişmeyi sonlandırabilirler. İkizler burcu yatak odası anılarını anlatmaya bayılır, hatta yatakta bile bunları anlatmaya devam eder. Cinsel anlamda çok meraklı olan İkizler sevişmenin kendilerine çok şey öğreten bir deneyim olduğunu düşünürler.
NOT: Yükseleni okumayı ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu kadını aşırı hassas ve romantik yapısı ile güven duyduğu kişiye tüm benliğini açar. Karşısındaki kişinin cinsel arzularına karşı çok duyarlıdır ve onu tatmin etmek için elinden geleni yapar. Ama kendi isteklerini açıklamak konusunda başarılı değildir. Uzun yıllar boyunca birlikte olduğu partnerine bile cinsel fantezilerini anlatmaya çekinir. Yengeç kadını ile sevişmek için çok güçlü ya da karizmatik olmaya gerek yoktur. Romantik bir erkek yengeci kolaylıkla baştan çıkarabilir. Yengeç kadını romantik anların ardından yatakta çok daha aktif olur, uzun süreli ilişkiler ister ve aldatılmaya dayanamaz. İlişkilerinde şımartılmayı sever. Yengeç kadını sevişmek için olgunlaşmamış, çocuksu erkekleri de tercih edebilir ve onlara yatakta bile adeta annelik yapar.
NOT: Yükseleni okumayı ihmal etmeyin.

Aslan Burcu

Aslan kadını aşk oyunlarında ustadır ve bunu açığa vurmaktan kesinlikle çekinmez. Yatakta dominanttır, isteklerini partnerine kabul ettirir. Aslan, kendine çok aşıktır, kendini seyretmekten çok hoşlandığı için aynalı yatak odalarında daha fazla zevk alır. Sevişmeyi kameraya almaktan ve bunu izlemekten de keyif alır. Çekiciliğine, güzelliğine, gücüne vurgu yapılmasından çok hoşlanır. Cesaretini ortaya koymak istercesine her zaman ilk adımı atar ve reddedilmeye dayanamaz. Aslan kadını partnerine çok özel davranır, onu cinsel açıdan çok mutlu eder ama bunun sebebi kendisinin ne kadar becerikli olduğunu göstermektir. Aslanın tüm hayatı olduğu gibi cinsel yaşamı da bir gösteri gibidir. Cinsel isteklerine yanıt alamadığında partnerini terk eder.
NOT: Yükseleni okumayı ihmal etmeyin.

Başak Burcu

Başak kadını estetik güzelliğe çok önem verdiği için partnerini de buna göre seçer. Her şeyi ve ince ayrıntıları bile planlayan yapısı nedeniyle çok hızlı ve ani gelişen cinsel ilişkilerden zevk alamaz. Sevişirken bile başka şeyler düşünebilir ya da sevişmeyi yarıda kesip ortamı değiştirmeyi, hazırlık yapıp öyle devam etmeyi teklif edebilir. Başak kadınını en çok tahrik eden koku sabun kokusudur. Temiz ve yakışıklı bir partner ister ama bu yetmez. Başak kadınının sevişeceği erkek aynı zamanda entelektüel de olmalıdır. Sevişme öncesinde derinliği olan konulardan sohbet etmek başak kadınının cinsel isteğini arttırır. Sevişme esnasında da kurallarını hatırlatmaktan çekinmez.
NOT: Yükseleni okumayı ihmal etmeyin.

Terazi Burcu

 

Terazi kadını sevişebilmek için uygun ortamın oluşmasını bekler. Bu konuda sabırlıdır. Her yerde seks yapabilmek terazi kadını için çok da uygun değildir. Çok şık bir akşam yemeği, iyi düşünülmüş kaliteli bir hediye gibi zenginlik çağrıştıran şeyler terazi kadınını sekse hazırlar. Terazi kadını yatakta dominant değildir ve idare edilmek ister. Buna rağmen tutucu değildir ve her tür fanteziyi açıktır. Terazi kadını sevişeceği erkekle uzun sohbetler yapmaktan hoşlanır. İltifatlardan ve uzun ön sevişmeden sonra cinsel olarak daha aktif olur.
NOT: Yükseleni okumayı ihmal etmeyin.

Akrep Burcu

 

Akrep kadınının seksapeli çok yüksektir ve çevresindeki kişilerin bu çekiciliğe karşı koymaları neredeyse olanaksızdır. Yatakta dominant olmayı sever ve partnerinin her hareketini, her mimiğini dikkatlice hafızasına yazar. Bu tepkilere göre davranarak ona haz yaşatmayı çok iyi bilir. Akrep burcu kadını derin düşünceli ve duyguludur. Sevişme esnasında da bu karakteri her şeyi bilmek ve her şeyi paylaşmak olarak ortaya çıkar. Partnerleri ile her tür fanteziyi denemek konusunda çok açıktırlar, yatakta tutucu tiplerden hiç hoşlanmazlar. Akrep kadını, aşkı cinsellik olmadan yaşayamaz. Cinsellik onun hayatının, her anının doğal bir parçasıdır ve çevresine de bunu hissettirir.
NOT: Yükseleni okumayı ihmal etmeyin.

Yay Burcu

Burçların içinde cinselliği en rahat yaşayanlardan biri de yay kadınıdır. Dışa dönük yapısı ile çok farklı erkeklerle iletişim kurabilen yay kadını çok fazla cinsel deneyimi pek çok farklı partner ile yaşayabilir. Zengin bir iç dünyası vardır ve konuşmayı da sever. Birlikte olacağı kişi ile uzun sohbetler etmek ister. Seviştikten sonra da dost kalmaya çabalar. Yay kadını çok duygusal değildir ama uyum arar. Yanındakiyle mutlu olmayı bilir, cinsellik onun için bir bardak su içmek kadar doğal bir eylemdir, onu gündelik rutininden uzaklaştırır, rahatlatır ve kafasını dağıtmasını sağlar. Samimi ve sıcak yapısı ile yeni bir partner edinmesi hiç de güç değildir. Eski deneyimlerinden de utanmaz ve bu konuda açık yüreklidir.
NOT: Yükseleni okumayı ihmal etmeyin.

Oğlak Burcu

Oğlak çalışmaya en yatkın burç olduğu için cinselliği de iyi yapılması gereken bir iş olarak algılar ve gerektiğinde kitaplardan da faydalanarak yatakta en iyi performansı göstermeye çalışır. Cinselliği gündelik hayatın bir parçası olarak düzenli ve rutin bir şekilde yaşamak ister. O yüzden çok tutkulu olmasına rağmen tek eşli bir yaşamı tercih eder. Partnerinin sosyal konumuna da önem verir. Karşısındakinin cinsel isteklerine duyarsız değildir ve kendisi de yatak odası taleplerini açıkça ortaya koyar. Tek eşli olmayan oğlak kadını hoşlandıkları erkeklerle kısa süreli ilişki yaşamaktan da kaçınmazlar Ancak bu erkeklerin mesleki statü olarak kendilerinden daha aşağıda olmalarına özen gösterirler.
NOT: Yükseleni okumayı ihmal etmeyin.

Kova Burcu

Kova kadını cinsel özgürlüğüne çok düşkündür ve genellikle tek eşli bir cinsel yaşamı tercih etmez. Sürekli değişen cinsel partnerlerin her birinden kendine özgü zevk alır ve ihtiyaç duyduğunda eski partnerlerini aramaktan da çekinmez. Yine de atılgan yapısına rağmen yatakta yavaştır ve fantezilere de çok açık değildir. Tehlikeli bir fantezi teklif edildiğinde şüpheci yönü açığa çıkar ve gerilebilir. Sevişirken cinsel partnerinin taleplerine kulak verir, ilk adımı genellikle kova kadını atar ama sonrasında eşitlik bekler. Kova kadını sanal cinselliğe de meraklıdır ve interneti bu şekilde kullanmayı sever.
NOT: Yükseleni okumayı ihmal etmeyin.

Balık Burcu

Balık kadınının derin duygusal dünyası cinsel hayatını da etkiler. Sezgileri güçlü olduğu için karşısındaki kişi tarafından istenip istenmediğini çok iyi anlar ve ona göre hareket eder. Cinselliği farklı bir duygusallık olarak algılar ve sadece cinsel dürtülerle hareket ettiğinde bile bunu asla kabul etmez. Karşısındakinin duygularına karşı çok duyarlı olduğundan yatakta hayır demeyi beceremez. Özellikle kötü bir olay yaşamış, korunmaya ve şımartılmaya muhtaç partnerler arar. Fantezi dünyası geniş değildir, yatakta hırpalanmaktan çok korkar. Partneriyle sevişirken başka birini hayal edebilir. İçki içtiğinde cinsel açıdan daha rahat olur.
NOT: Yükseleni okumayı ihmal etmeyin.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)