Gelin,  İç Giyim

Gelinler Neden Jartiyer Giymeli?

Çeyizlik iç çamaşırlarının genelde jartiyerli oluşu dikkatinizi çekmiştir. Bunun en önemli nedenlerinden biri tabi ki cinsel çekiciliği arttırmak. Ama daha önemli bir neden daha var. Düğün günü gelinlere maksimum rahatlık sağlamak.
Düğün günü gelinler gelinliklerini erken giyerler çünkü fotoğraf çekimine gitmeleri, evde bir süre oturmaları, misafirlerini karşılamaları gerekir. Nikah salonuna da gidilecektir. Arabaya binilecektir. Daha sonra da tüm düğün boyunca hareket edeceklerdir. Bu yoğun tempo terlemeyi hızlandırır. Zaten düğün heyecanı da vardır. Buna bir de koşuşturma eklendiğinde gelinler kendilerini havasız kalmış hissedebilir.

Gelinliğin altındaki külotlu çorap sentetik yapısı ile vücut ısısının yükselmesine neden olacaktır. Aynı zamanda bacakların ve bacak arasının hava almasını engelleyerek ıslaklığa ve kötü kokuya da yol açabilir. Bunu engellemenin en kolay yolu jartiyer giymektir. Jartiyer hem vücut ısısının dengede kalmasına yardımcı olur, hem de kat kat gelinlik kumaşlarının ve tarlatanın altında vücudun hava almasını sağlayarak gelinleri rahatlatır.

Eğer jartiyer giymeye alışık değilseniz, düğünden bir süre önce jartiyer alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Jartiyerler sağlam klipleri olduğunda ve kaliteli markalardan seçildiklerinde sorun çıkarmadan giyilebilecek iç çamaşırlarıdır. Zaten uzmanlar da kadın sağlığının korunması, mantar ve benzeri enfeksiyonların engellenmesi için külotlu çorap yerine jartiyer giyilmesini önermektedir.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)