İş Fikirleri

Evden Antika Satışı


Ufak bir sermaye ile başlayacağınız antika ve retro obje alım satım işi ile ciddi bir gelir elde edebileceğinizi biliyor musunuz?
Evden antika alım satımı ek gelir sağlamak isteyen kişiler için çok iyi bir iş fırsatı. Eskicilerden ucuza alacağınız ve çevrenizden toplayacağınız antika eşyaları internette çok daha yüksek meblağlara atabilirsiniz.

Kadınlar genellikle eski gümüşlerin, bakırların ve pirinçlerin nasıl parlatılacağını iyi bilirler ve antika eşyalara karşı algıları açıktır. Bu da başkalarının pek dikkatini çekmeyen bir nesneyi ilgi çekici hale getirmeyi bildikleri anlamına gelir. Taşınabilir, kullanılabilir hemen her türlü antika ve retro eşya için bir blog açarak ya da ikinci el ve antika sitelerine ilan vererek antika alım satımı sayesinde bir iş sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca facebook ve instagramda bu tür bir satış için çok uygun kanallar. Burada çeşitli gruplara üye olarka ve ürünlerinizin özelliklerini, fiyatlarını içeren sayfalar açarak antika objelerinizi pazarlayabilirsiniz.

Instagram’da nasıl satış yapabileceğinizi öğrenmek için burayı tıklayınız. 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)