İş Fikirleri

Evde Saatli Çocuk Bakıcılığı

Hemen herkesin çok bildiği bir iş fikri de saatli çocuk bakıcılığı ama emin olun saatli çocuk bakıcısı bulmak hiç de kolay değil. Bu alanda çalışan kimi firmalar olmasına rağmen saatlik çocuk bakıcısı bulma noktasında bir sıkıntı yaşanıyor.

Oysa saatlik çocuk bakıcılığı aylık çocuk bakıcılığından bile daha iyi bir ek gelir kaynağı. Saat başına ücret alındığından çok karlı bir iş. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan ebeveynlerin çocuklarını akşam bir bakıcıya emanet edip baş başa vakit geçirmek ya da bir etkinliğe katılmak konusunda ciddi problemleri var ve saatlik bakıcıya ücret ödemeye hazırlar.

Saatli çocuk bakıcılığı için öncelikle çevrenizden başlamalısınız ve bir güven yaratarak referanslarınızı oluşturmalısınız. Bu referanslarla kolaylıkla ek gelir elde edebilirsiniz. Zaten bebekli evlerin çoğunda kameralı sistemler olduğu için artık insanlarda çok daha rahat bir şekilde çocuklarını emanet edebiliyorlar. Çocuklarla anlaşabiliyorsanız ve güven veren bir yapınız varsa insanlar bu hizmetinizden memnun kalacaktır. Ayrıca çeşitli Facebook grup ve sayfalarında da böyle bir hizmet verdiğinizi ilan edebilirsiniz.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)