İş Fikirleri,  manşet

Evde Keçe Ürünler Ve Süsler Yapmak


Evde iş fikirlerinin en revaçta olanlarından biri de evde keçe ürünler tasarlamak. Bu ürünler süs eşyası olarak kullanılabildiği gibi aynı zamanda fonksiyonel olarak da değerlendirilebilir. Keçe kapı süsleri, telefon kılıfları, yastıklar, takı ve broşlar, tütün keseleri yapmak mümkün.

Bu iş için öncelikle blogları inceleyerek ürünlere göz gezdirebilirsiniz. Keçe bükülebilir, kolay kesilebilir çok kullanışlı bir malzeme. Beğendiğiniz kimi figürlerin grafik çıktısını alarak kendiniz de değişik bir şeyler üretebilirsiniz. Yine emeğe saygı diyoruz ve ilham aldığınız keçe ürünlerini birebir taklit etmek yerine kendinizden bir şeyler katmanızı öneriyoruz. Zaten bunu yaptığınızda insanlarda keçe ürünlerinizdeki özgünlüğü görecek ve hakkını verecektir.

keçe fikirleri

Keçe ürünleri çeşitli dönemlere göre tasarlamak da mümkün. Örneğin yılbaşı öncesinde yılbaşı ağacı için süsler, kapı süsleri tasarlayabilirsiniz. Kış başlangıcında hırkalara, bluzlara keçe aplikeler yerleştirebilirsiniz. Evde hazırlayacağınız vanilyalı, karanfilli bir karışım ile keçede oto kokuları da tasarlayabilir, kokulandırabilirsiniz. Keçe hayal gücünün sınırlarını zorlayan bir malzeme. Hatta büyük duvar panoları bile yapabilirsiniz.

keçe yapımı

Keçe ve aparatları kırtasiyelerde bile bulunabiliyor. Siz bunları toptan alırsanız maliyetiniz düşecektir. Daha sonra ürünlerinizi fotoğraflayıp internet sitelerinde ya da bloğunuzda satışa sunarak web sitesi üzerinde para kazanma yoluna gidebilirsiniz. Belli bir kar payı mukabilinde hediyelik eşya satan dükkanlara konsinye olarak da bırakabilirsiniz.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)