Burcuna Göre

Burçlara Göre Abiye Önerileri

En çok sevdiğimiz yaz aylarıyla birlikte yaklaşan özel davetler tehlike sinyalleri vermeye başladı. Bayanların en çok zorlandığı hiç kuşkusuz abiye seçimi. Karakteriniz zevklerinizin oluşumda büyük etkiye sahip. Fakat modaya aldanıp kendimizle örtüşmeyen elbiseler seçerek üzerimizde emanet duran elbiselere sahip olabiliyoruz. Bu nedenle “burçlara uygun abiye tercihi nasıl olmalı?” sorusunun cevabını sizler için hazırladık.

Koç:

guzNtavKoç burcu kadını ne istediğini bilen kararlı ve cesur duruşuyla dikkat çekmektedir. “Ben buradayım” diyen koç kadınları çevresi tarafından hemen fark edilir. Cesur kıyafetleri tercih etme konusunda tereddüt yaşamazlar. Abiye tercihinde ise fiziğine güvenen koç kadınları daha kararlı ve olgun bir görüntü sergilerler. O nedenle sizin için yaz sezonunun en çok tercih edilen abiyelerinin arasından lacivert derin göğüs dekolteli elbise uygun olacak. Göğüs kısmından bele kadar inen taşlı elbise, hem ruhunuzu ortaya çıkaracak hemde gecenin dikkat çeken ismi haline getirecek.

Boğa:

xHWJWN0Boğa kadını güzelliğine ve giydiği kıyafetlere oldukça önem verir. Gideceği her davete özenle hazırlanan boğa kadınları abartıdan hoşlanmazlar. Fakat kıyafetlerinde uyum olmazsa olmazlarındandır. Bu nedenle elbise seçimlerini seçtiği ayakkabı ve çanta modelleriyle modacı edasında tamamlarlar. Genellikle sade ve soft tercihler yapan boğalar modaya uygun giyinmekten hoşlanırlar. 2014 yaz modasının rengi olan pudra rengi abiye sizin için uygun olabilir. Straplez elbisenin üzerindeki tül pelerin tam da farklılık arayışında olan boğalara göre…

İkizler:

20id9oeİkizler burcu kadını pratik, akıllı ve neşeli tavırları ile bilinir. Fakat değişken yapı içerisinde olan ikizler kadının anlaşılması zordur. Hareketli yaşamaktan ve ilgi odağı olmaktan hoşlanan ikizler, kıyafet tercihleri konusunda daha çok spor tercihler yapmayı severler. Abiye tercihlerinde de fazla ağır kıyafetler yerine yarı abiye kıyafetleri tercih ederler. Farklı tarz elbise ve kumaşları tercih eden ikizler kadını canlı ve birbiriyle uyumlu renklerden hoşlanırlar. Bu nedenle 2014 yazının en tercih edilen modeli olan tek omuz elbise, yırtmacı ve rengi ile tam size göre…

Yengeç:

4g52VA7Yengeç kadını duygusallığı ve melankolik yapısıyla tanınır. Güzelliği etkileyici ya da çekiciliğinde değil çocuksu ve hüzünlü bakışlarındadır. Sevilmekten ve şımartılmaktan hoşlanan yengeç burcu kadınları tül ya da saten kumaşlı elbiselerden hoşlanırlar. Kendilerini daha iyi tamamlayan tül elbiseler şık bir görüntü kazandırırken duygusal yapılarıyla bütünlük kazandırır. Yazın favori renklerinden olan açık gri renkli saten görünümlü elbise sizin için doğru bir tercih olacaktır. Abartıdan hoşlanmayan yengeçler için omuzlarında ufak taşlı detaylar düşünülmüş.

Aslan:

6XYvltEAslan burcunun en temel özelliklerinden biri lider ruhlu olmasıdır. Ön planda olmaktan ve pohpohlanmaktan hoşlanan aslanların nazik ve tatlı tavırları vardır. Canlı ve asil görüntü sergileyen aslan kadınları pahalı ve ağır kıyafetlerden hoşlanırlar. Genelde hazır kıyafetler yerine kendine özel olarak kıyafet diktirmeyi tercih ederler. Herkesten farklı tasarım elbise giymekten ve marka kıyafetler giymekten hoşlanan aslan kadınları için 2014 yılının moda rengi olan vişne çürüğü önden yırtmaçlı elbise tam size göre…

Başak:

nH5V5nABaşak burçları pratik zekaları ve çalışkanlıkları ile tanınır. Zekalarına fazla güvenirler, soğuk kanlı tavırları ile dikkat çekerler. Tutumlu özelliği ile tanınan başak burçları insanlarla içli dışlı olmaktansa mesafeli ve soğuk olmayı tercih ederler. Yumuşak tonlarda kıyafetleri seven başak kadınlarının pratik tercihleri vardır. Genellikle mini elbiseleri tercih eden başak kadınları sezonun rengi su yeşili yırtmaçlı elbise bu tercihinizi değiştirecek.

Terazi:

VaGF0x2Duygusal ve romantik bir burç olan terazi her daim bakımlı ve gösterişli olmaktan hoşlanırlar. Giydikleri kıyafetlerde modayı yansıtan zevkli çizgiler bulabilirsiniz. Soft renklerden hoşlanan terazi bayanlarını en çok tamamlayan renk pudra pembesidir. Uçuş uçuş ve taşlı kıyafet tercihleri ile bilinen terazi bayanları için etekleri tüllü model tam size göre. Derin göğüs dekoltelerinden hoşlanan teraziler için kalçadan aşağı doğru inen bu taşlı model ruhunuzu ortaya çıkaracak özellikte…

Akrep:

n90eHTMÇevresi tarafından kolayca fark edilen akrep kadını “şeytan tüylü” olarak bilinir. Seksi duruşu ve bakışıyla ele avuca sığmaz akrep burçları. Çekici olan akrep kadınları vücutlarını saran gösterişli kıyafetlerden hoşlanır. Kıyafetlerinde seçtikleri renk ve taşlarla dikkat çekmeyi severler. Akrep kadınları için kırmızı taşlı vücuda oturan farklı tasarım abiye elbise ruhunuzu en iyi yansıtacak şekilde tasarlanmış.

Yay:

RYjehMCYay burcu kadını zarif, şık ve sevimli hareketleriyle dikkat çekerler. Genellikle hareketli olan yay kadınları bir anda mod değiştirebilir. Yumuşak başlı olan yay burçları bir anda öfkelenebilir, enerjileri en üst seviye de olduğu anlarda bir anda içine kapanabilir. Gizemli olmayı seven yay kadınları kıyafetlerinde spor, şık ve zarif tercihler yaparlar. Aksesuarlardan hoşlanırlar. Bu nedenle 2014 yazının en moda renklerinden olan sarı size çok yakışacak. Sarının çekici tasarımı olan bu elbise kolyesiyle birlikte sizin için en uygun tercih.

Oğlak:

ry3oRsQOğlak burcu kadın çekici ve en önemlisi de işveli tavırlarıyla tanınır. Çevrelerinde sevilen ve sevgisini belli eden buçtur. Zarif, kibar ve nazlıdır. Oğlak burcu çalışkan ve başarılı olmayı severler. Genellikle sade kıyafetlerden hoşlanan oğlak kadınları özel gecelerde de abartılı olmayan ve rahat edebileceği kıyafetleri tercih ederler. Fakat genelde farklı tasarım elbise arayışında olan pembe straplez elbise tam size göre. Vücudu saran tasarım elbisenin etek kısmına tül konularak tasarlanmış olan elbise adeta tül detaylardan hoşlanan oğlak burçlarına göre hazırlanmış.

Kova:

aJtQF53İnce ve narin hareketleriyle tanınan kova kadınları, anlayışlı olmalarının yanında bir anda sinirlenebilirler. Heyecanlı ve hayalperest olan kova kadınları sade ama bir o kadar da egzotik kıyafetlerden hoşlanırlar. Dantel detayları seven kova kadınları bu yazın modası olan tek omuz bu model size göre. Etekleri uçuş uçuş tüllerden yapılmış bel kısmında saten detayı olan elbise yazın en favori abiye elbiselerinden…

Balık:

eoUrONRBalık burcu insanları genellikle narin, kibar ve minyon tiplidirler. Duygusallıkları ile tanınan balık kadınları bakımlıdırlar. Eğlenmeyi çok seven balık kadınları sade kıyafetlerden hoşlanırlar. Fakat özel gecelerde bakımlı, şık ve taşlı kıyafetler giymeyi severler. Kıyafetlerini aksesuarlar ile tamamlamayı severler. Derin göğüs dekoltesi ve 2014 yazının en moda rengi olan sarı renk abiye sizin için en doğru tercih olacaktır.

 

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)