İlişkiler

Erkeklerin En Sevdiği Küçük Parçalar

Kadınların erkek arkadaşlarıyla buluşmalarında çok küçük ama önemli bir ayrıntı vardır ki, kadınların bir kısmı bunu bilmez, bilenlerin bir kısmı da önemsemez. Erkekler küçük parçalardan hoşlanırlar. Özellikle ilk buluşmalarda kadınları yalın halleriyle tanımak isterler. O yüzden kadınlar eğer bir erkeğin ilgisini çekmek istiyorlarsa işe küçük parçalardan başlamalılar.

Öncelikle Küçük Elbise: Fırfırlı, dökümlü, kat kat elbiselerinizi başka davetlere saklayın ve ilk akşam yemeğinize küçük bir elbise ile çıkın. Vücut hatlarınızı belirginleştiren bir elbise ile kendinizi çok açık bir şekilde ortaya koyduğunuzu bu yolla belli edebilir ve güvenli bir kadın imajı çizebilirsiniz.dar-omuz-apolet

Mutlaka Küçük Çanta: Erkekler büyük çantaları sevmiyorlar. Bavul gibi kadın çantalarının erkekte uyandırdığı ilk düşünce “kafasının içi de çantası gibiyse” oluyor. Hele hele o kocaman çantada aradığınız bir şeyi bulamaz ve kafanızı çantaya gömmek zorunda kalırsanız, o zaman sizin diğerlerinden hiç de farklı olmadığınızı düşünecektir. O yüzden mümkünse küçük bir çanta takın ve çok pratik bir kadın imgesi yaratın.

cicek-kombin

Küçük Aksesuarlar: Küçük aksesuarlar kadını her zaman sade ve mütevazı gösterir. Zaten elbisenizle çarpıcı bir görünüm yaratacaksanız bir de büyük aksesuarlara ihtiyacınız yok. Özellikle halka küpeler ilk buluşmalarda uzak durulması gereken takılar.

Küçük Çamaşırlar: Dış giyimde küçük parçalar ne kadar mütevazı duruyorsa, iç giyimde de o kadar çarpıcı duruyor. Sevgilinizi baştan çıkarmanın en iyi yolu küçük iç çamaşırları. Minicik slipler, straplez sütyenler ve tabi ki kısa saten gecelikler. İlk buluşmada da küçük çamaşırları ihmal etmeyin, belki kimse görmeyecek ama sonuçta bu küçük çamaşırlar sizin ruh halinizi de etkileyecek ve seksapelinizi arttıracak.

 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)