Moda

Pelerinle Gelen Şıklık!

Sonbahar mevsiminin hüzünlü ayıdır Ekim; bir o kadar da kışın yaklaştığının da habercisi… Kış aylarının kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde kış modasının takipçisi olan kadınlar için içinizi ısıtacak hit bir model önerisi “Pelerin”… Geçtiğimiz kış kullanıma giren ama daha az gördüğümüz pelerinler, bu yıl kendini daha Ekim ayının başlarında göstermeye başladı,hem de trend olacağını bilerek ve güvenli adımlarla!

pelerin modasıÖzellikle bordo renk pelerinler bu kışa damgasını vurmaya hazırlanıyor. Kış aylarının diyoruz fakat aslında daha kışa girmeden sezona damga vurmak için sabırsızlanan pelerinler, modayı takip eden tüm kadınların şıklığını ortaya çıkaracağa benziyor.

 

pelerin modasıHer yıl düzenlenen ve bu yılda en güzel koleksiyonların sergilendiği “Moda Haftası”na, pelerinlerin damga vurması 2015 yılında da sokak modasının en nadide parçalarından olacağına işaret ediyor. Bu yıl önünü şal şeklinde kapatarak kullanacağınız modellerden tutunda boyun kısmındaki kürk detaylara kadar her modelden pelerinlere rastlamak mümkün.

 

 

pelerin modasıÜnlü markaların da şimdiden raflarında yer ayırmaya başladığı kışın en hit modeli pelerinler, her zevke ayak uyduracak şekilde tasarlanmış. Kilolu bayanların da rahatlıkla kullanmaktan hoşlandığı ve daha ince gözükmelerine neden olan pelerinler adeta bir şıklık değneği… Modacılar bu gözde parçayı tasarlarken küçük hanımları da unutmamışlar tabi ki…

 

pelerin modası2015 yılının sihirli değneklerinden olan pelerinleri, şort ve taytlarla kombinlemek daha doğru olacaktır. İspanyol paça pantolon giymekten hoşlanan bayanlar için ise bootie tarzı bir ayakkabı kurtarıcı olacaktır. Ayrıca kış ayının kasvetli görüntüsünü kıyafetleri ile yok etmekten hoşlanan kadınlar için ise pelerinler, 2015 yılında daha da cıvıl cıvıl bir görüntü sergileyecek.

pelerin modası

pelerin modasıpelerin modası

 

 

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)