Stil

Davetler İçin Pratik Giyim Önerileri

Kadınların en büyük problemlerinden biri de özel gün ve gecelerde ne giyeceklerine bir türlü karar verememeleri. Sürekli aynı kıyafetle görünmek kimsenin hoşuna gitmiyor, ama her davet için de ayrı bir kıyafet almak sorun olabiliyor. İşte böyle durumlar için gardırobunuzda bulundurduğunuz bazı giysiler ve aksesuarlar kurtarıcı rol üstlenebilir.

BOLERO: Kürklü ve değişik renklerde bir kaç boleronuz olsun. Bolero hem küçük siyah elbiselerle hem de pantolon, bluz seçeneğiyle kombin edildiğinde çok şık ve gösterişli bir havaya bürünmüş olacaksınız.

Değişik ve gösterişli saç eşarplarıyla havalı bir görünüm yakalamak mümkün.
Değişik ve gösterişli saç eşarplarıyla havalı bir görünüm yakalamak mümkün.

KÜÇÜK SİYAH ELBİSE: Her şart altında kadınların en büyük kurtarıcısı siyah küçük elbiseler ile davetlerin en dikkat çekici ismi olabilirsiniz. Dantel desenli bir çorap ve ışıltılı bir ayakkabı ile küçük siyah elbiselere farklı bir hava katmak mümkün. Üstelik bu elbiseler hemen her türlü takıyla da kombin edilebiliyor.

23 - q7um04i

Dolabınızda daima bir hazır kombininizin bulunması ani davetler için size kolaylık sağlar.

TAŞLI AYAKKABILAR: Taşlı, simli topuklu ayakkabılar gece davetlerinin vazgeçilmezi. Bu ayakkabılar ile çok çekici ve ışıltılı görünmek mümkün. bu ayakkabılara uygun bir kaç clutch ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

ŞİFON BLUZ: Bu bluzlar hafif ve havalı görünümleri ile kararsız olduğunuz zamanlarda imdadınıza yetişebilir. özellikle dar kesim bir pantolon ve ışıltılı topuklu ayakkabılarla birlikte kullanıldığında gerçekten de beklenmedik bir etki yaratıyor şifon bluzlar.
DANTELLİ ÇORAPLAR: Bu yıl çok moda olan dantel çoraplarla her elbisenize farklı bir tarz kazandırmak mümkün hale geliyor. Her gardıropta bir kaç tane dantelli çorap bulundurmanın faydaları çok büyük.

GÖSTERİŞLİ TAKILAR: ister otantik, ister taşlı. Büyük ve gösterişli takılar en sade elbiseleri bile şık bir gece kıyafetine dönüştürebilir. Kalın bilezikler ve uzun küpeler her kadının dolabında olmalı. ama ölçüyü kaçırmamakta fayda var.

BASİT VE ETKİLİ SAÇ MODELLERİ: Ani bir davet çıktı ve kuaföre vaktiniz yok mu? Böyle durumlar için bir kaç basit topuz öğrenin. Saç jölenizin içine biraz ışıltılı göz toz farı ekleyerek saçınıza farklı bir ışıltı kazandırabilirsiniz. Bu yıl çok moda olan saç bantları da bu tür durumlarda işinize yarayabilir.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)