Aksesuar

Boy Aynası Modelleri

Boy aynası, evin hemen hemen her yerinde kullanılabilecek dekoratif bir eşyadır. Her evin vazgeçilmez dekoratifleri arasında yer alan boy aynaları, kendinizi boydan boya görmenize yardımcı olur. Evmanya kataloglarında birbirinden güzel ve şık boy aynalarını bulabilirsiniz. Farklı çerçeve tasarımlarına sahip boy aynalarıyla yaşadığınız yerde şık bir görünüm yaratmanız hiç zor değil. Boy aynasını antre, banyo, mutfak, yatak odası, salon gibi farklı yerlere yerleştirebilirsiniz. Bulunduğu her yerde şık bir görünüm yaratacağından emin olabilirsiniz. Duvara ve dolaba monte edilen farklı modeller bulunmaktadır. Çerçevesiz modeller yatak odası ve antre için daha uygun olmakla birlikte, çerçeveli modeller salonda şık bir görünüm yaratmak için kullanılabilir.

Şık bir dekorasyon yaratmak için kullanılabilecek boy aynaları aynı zamanda mekânda derinlik algısı yaratır. Özellikle köşe yerlere monte edildiğinde mekânın daha büyük ve ferah görünmesine yardımcı olur. Özellikle çerçevesiz ya da ince çerçeveli modelleri küçük mekânlarda derinlik algısı yaratmak için kullanabilirsiniz. Aradığınız ve ihtiyacınız olan bütün modeller Evmanya kataloglarında sizi bekliyor.

evmanya-boy-aynasiTürkiye’nin en büyük ev alışverişi portalı olan Evmanya’da binlerce boy aynası modelini uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Geniş çerçeveli modeller salon ve yatak odası için oldukça uygundur. Tablo Center, Vitale gibi serilerde yer alan modellerde farklı renk ve desenlerde çerçeveler bulunmaktadır. Bu modellerle evinizde oldukça şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

Uzun, düz renk modeller ise dolap kapakları ve antre için oldukça elverişlidir. Bu modeller odanızın köşesine monte ettiğinizde derinlik algısı yaratacaktır. Tablo Center serisinde ince çerçeveli, sade modeller bulunuyor. Ahşap görünümlü çerçeveleriyle şık bir tasarıma sahip olan bu boy aynaları aynı zamanda kolay temizlenebilir modellerdir. Kaliteli malzemeden yapıldıkları için tozlanma, buğulanma gibi etkenlerden zarar görmezler. Evmanya kataloglarında birçok farklı tasarıma sahip çerçeveler bulunuyor. Klasik ve modern tasarımlar arasından dilediğinizi seçebilir ve hızlı kargo seçeneğiyle sipariş verebilirsiniz. Dayanıklı camdan ve malzemeden yapılan aynaları evinizde güvenle kullanabilirsiniz. Her evin vazgeçilmezi olan boy aynalarını birçok farklı renk ve model seçeneğiyle Evmanya kataloglarında bulabilirsiniz.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)