Moda

Sokak Modası 2016 Detaylar

Kot Etekle Şık Sonbahar yazımızda da belirtmiştik. Bu yıl önden düğmeli çan etekler çok moda. İster kot, ister süet, ister deri bir etekle trendy olmak hiç de zor değil. Bu etekleri sneakers’larla ya da çizmelerle kombinleyebilirsiniz. Yüksek belli modeller oldukları için bluzu dışarıda bırakmamak iyi bir tercih olacaktır.

Renkler, renkler, renkler… Bu yılın trendlerinden biri de yatay çizgilerle renkleri buluşturmak. Kim demiş sonbahar sadece koyu ve soft renklerin mevsimidir diye!
etnik-tarzEtnik detaylar bu yılın modasında geniş bir yer tutuyor. Kloş eteklerde de bluzlarda da etnik desenler var. Üzerinizde çok iddialı durduuğunu düşünüyorsanız aksesuar seçimlerinde etnik desenlere yönelebilirsiniz.

sonbahar3Yüksek belli kot pantolonunuz yoksa hemen bir tane edinin. Bol kesimli kotlar özellikle paçaları kıvrılarak giyiliyor ve hemen hemen hiç bir sunumda kemer kullanılmadığı da dikkatimizi çekmedi değil.

jile-modasi80’li yıllarda çocuk olanlar iyi bilir bu tarzı. O zamanın liselerinde hep jile giyilirdi. Bugün jile 2016 modasının hit parçalarından biri. Çok pratik ve nostaljik. Hadi lise yıllarına dönelim!

floralKabarık omuzlar, adeta Kraliçe Elizabeth dönemini anımsatan büyük fırfırlı yakalar. Eğer gösterişli bir tarzınız varsa bunlar tam size göre…

Balıkçı yaka kazaklar ve düz trikolara da gardırobunuzda yer açın. Ama geniş kol manşetleriyle birlikte. Dümdüz bir kazak nasıl stilize edilebilir sorusuna iyi bir cevap bu fotoğraf…

kot-madasi2016 sonbaharı pek çok farklı stil vaat ediyor bize. Kollarda fırfırlar, gömleklerde şeritler, yakalarda fularlar… Kendinize uygun parçalar bulmak bu yıl çok kolay.

Püskül geçen yıldan bu yana ağırlığını koydu. Vitrinler püsküllü modellerle dolu. Ben salkım saçak gezmeyi severim diyenlere…

Tarzınız ne olursa olsun, hayatınızda çiçekler olsun. Rengarenk ayrıntılarla sonbaharın boğucu havasında dikkat çekmeye ne dersiniz?

kirmiziKırmızı da bu senenin en öne çıkan renklerinden biri. İster oxblood, ister canlı bir şarap kırmızısı. Kırmızı ile fark edilmemek imkansız.

sonbahar6

 

 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)