Anne-Çocuk,  Genel

Okul Dönemi Yaklaşırken Frozen Okul Çantası İle Çocuğunuzu Mutlu Edin

Anne olmak zor iş. Hele de kız çocuğu annesi olmak gerçek bir sanat işi. O bitmek tükenmek bilmeyen istekler karşısında hem ılımlı hem de otoriter bir tavır sergilemek oldukça güç. Güzellik merakı kız çocuklarında çok küçük yaşlarda başlıyor. Bir çocuğun kendi beğenilerine göre seçim yapmasından yanayım her zaman. Hem zevkinin gelişmesi hem de sorumluluk bilincinin oluşması açısından çocuğuna seçme özgürlüğü verdim. Giyeceği kıyafetten odasının dekoruna kadar her türlü detayda ona söz hakkı ve karar verme yetisini vermenin önemini savunuyorum. Tabii ki çevresinde gördüğü unsurlar da onun seçimlerinde oldukça önemli bir yer tutuyor.

Son dönemin en popüler çizgi film karakteri olduğunu öğrendiğim Elsa ile bu sayede tanıştım. Evde Elsa aşağı Elsa yukarı söylemleri durmaksızın başlayınca araştırma yapıp bu Elsa nedir diye baktım. Frozen filminin en sevilen kahramanı Elsa’yı sevmeyen yok sanırım. Kızım da dâhil olmak üzere etrafındaki bütün kız çocukları bu güzel karaktere âşık.

elsa-okul-cantasi-beslenme-cantasi-kalem-kutusu-matara-okul-setiOkul sezonunun yaklaştığı bir dönem olması açısından kızıma bu konuda bir sürpriz yapmaya karar verdim. İnternetten araştırma yaparak ona frozen okul çantası seçmeye başladım. Frozen filmindeki her detaya ürünlerinde yer veren Karakterdukkani.com sitesi ile bu sayede karşılaştım. Çocukların tutku ile bağlandıkları her filmin karakterlerine yer veren bu sitede aradığınızı bulamamanız mümkün değil. Sadece frozen okul çantası değil, çocukların yakından takip ettiği filmlere ait her türlü oyuncak, kostüm, parti malzemeleri, kırtasiye ürünleri, okul çantaları ve aradığınız daha pek çok ürün Karakterdukkani.com sitesinde satışa sunulmakta. Aldığım ürünler açısından söylemeliyim ki kalite olarak oldukça memnun edici. Uygun fiyatları da bu kalite ile birleşince ortaya muhteşem bir tablo çıkıyor.

Siz de çocuğunuzun hem hayal gücünü hem de tercihlerini önemsiyorsanız eğer benim gibi son dönemin en çok izlenen film karakteri olan frozen okul çantası tercihinde bulunabilirsiniz. Hem kalitesi ile içiniz rahat olsun hem de çocuğunuz mutluluğu gözlerinden okunsun. Mutlu çocuklar için yapamayacağımız şey yok.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)