Stil

Miranda ve Sienna’nın Stilleri

İkisi de moda dünyasının parlayan yıldızları ikisi da tarzlarıyla çok konuşulan ünlüler. Sienna Miller ve Miranda Kerr üzerinden 2015 bahar modasına ilişkin bir şeyler yazmak istedik. Çünkü ikisi de gerçekten trendy!

Sienna Miller

 

sienna-stilSienna tam bir tendsetter ve yerine göre giyinmeyi en iyi bilen kadınlardan. Sienna’nın üzerindeki leopar eteklerden son dönemlerde daha fazla görmeye başladık. bunların hem kısa modelleri çok seviliyor hem de diz hizası leopar etekler de vitrinleri süslemeye başladı.

Herkes leopar deseninin düz renklerle kmbin edilmesi gerektiğinde hemfikir. Sienna Miller’da çok doğru bir tercihle siyah bir bluz tercih etmiş ve üzerine kısa siyah bir seket giymiş. Ceketi aynı zamanda oldukça açık olan dekoltesini de dengelemiş.

Siyah stilettolar ve orta boy bir çanta da bu şıklığı tamamlamış. Çanta ve ayakkabının dokularının farklı olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Çünkü gerçekten artık ayakkabı ve çantada takım etkisi çok demode. Ruj ve saat de birbiriyle uyumlu.

Miranda Kerr

miranda-stilMiranda Kerr’de giydikleri ile dikkat çeken ünlülerden biri. Miranda’nın üzerindeki beyaz elbisenin benzerlerini önümüzdeki dönem daha fazla göreceğiz çünkü bir çok marka koleksiyonlarında beyaza özel bir yer ayırdılar bile. Ayıca elbisenin etek boyu da çok doğru, zira diz hizasına etekler devri başlıyor. Bu tür elbiselere de stiletto çok yakışıyor. Çünkü düz taban bir ayakkabı ile yanlışlıkla teyze gibi görünmek mümkün.

Miranda Kerr’in nude ayakkabı ve koyu renk kemer seçimi çok isabetli olmuş. Bu kadar düz renklerin arasında çantası da uçuk tonlarda ama mavisi ve modeliyle dikkat çekici. Miranda Kerr’de leoparın gücünden yararlanmış. Gözlükleri saçıyla, havasıyla ve makyajıyla tam bir uyum içinde.

Bu arada elbisenin geniş V yakasını çok sevdik!

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)