Moda

Marc Jacobs’in Tercihi Miley Cyrus? Peki Doğru Tercih mi?

Marc Jacobs 2014 yüzü olarak ünlü sanatçı Miley Cyrus’u seçti. Bu da beraberinde pek çok tartışmayı beraberinde getirdi. Her şeyden önce Jacobs’un tüm kampanyalarını çeken fotoğrafçı Juergen Teller bu kampanyayı çekmeyi reddetti. Jacobs’da ılımlı bir açıklama yaparak Teller’i bir sanatçı olarak gördüğünü, çok sevdiğini ama bu kampanyayı çekmek istemediğini söyledi. Bunun üzerine karanlık sahil ve üzgün kadın temalı fotoğraf çekimi David Simms’e emanet edildi. O’da bambaşka bir Miley yarattı.

Miley

Jacobs’un 2014 kampanya yüzü olarak Miley Cyrus’u seçmesi farklı tepkilere de yol açtı. Özellikle genç kızlar Miley Cyrus’u çok seviyorlar. Dünya genelindde milyonlarca fanı var. Bu da markaya iyi bir geri dönüş getirebilir. Diğer yandan Miley bir marka için tartışmalı bir isim de olabilir çünkü uzun süredir dışarıda olan dili yüzünden artık kimi insanlar O’nun yüzünü görmek dahi istemiyor. Sahnede striptiz yapması da hayranlarının bile tepkisini çekmiş durumda. Daha da önemlisi özellikle kırmızı halıda Miley tam bir moda kurbanı gibi görünüyor. Ancak Miley Marc’la iyi işler yapmıyor da değil. Herşeyden önce Miley ve Marc Jacobs sıkı dost ve Marc, Miley’in enerjisine, zekasına hayran olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Ayrıca O’nu çok doğal ve içten buluyor. Miley Cyrus daha önce Marc Jacobs’un cilt kanseri bilinçlendirme kampanyası için tasarladığı t shirt çekimlerinde de çıplak poz vermiş ve oldukça ilgi çekmişti.

Biz Marc Jacobs – Miley Cyrus işbirliğine pek ısınamadık. Ama biz ve binlerce blogger anında kaleme sarıldığına göre kampanya adından sıkça bahsettirecek gibi duruyor!

Miley&Marc

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)