İlişkiler

Kadınların En Sevmediği Altı Aşırılık

Erkeklerin Sevmediği ve özellikle ilk buluşmayı fiyaskoya çeviren şeyler olur da kadınların olmaz mı? Sizler için bir kadının erkekte en çok dikkat ettiği ve sevmediği davranışları derledik.

1- En Büyük Takılar:

Erkeklerin babalarından kalma şövalye yüzükleri, büyük altın ya da gümüş bileklikler ve parlayan kolyeler kadınlara çok itici geliyor. Erkekler takı takmaz demiyoruz ama sade ve seçkin bir stile sahip az sayıda takı tercih edilmeli. Ayrıca futbol takımının renklerindeki atkılar ve şapkalar da erkekler için eksi puan. Aynı takımı tutsanız bile.

2-En İşkolik Erkek:

Her ne kadar ilişkilerin başlangıcında çiftler maddi durumları tartma eğilimine girseler bile yemekte iş konuşmaları, iş için yapılan uzun telefon konuşmaları ve parayla ilgili konuların gündeme gelmesi buluşmanın romantizmini öldürecek nitelikte. Para kazanma hırsınızı buluşma sonrasına erteleyin ve paranızla kendinizi beğendirmeye çalışmayın.

3-En Kaba Erkek:

Arabaya binerken ve inerken kapıyı açmayan, lokantaya önden giren, merdiven çıkarken önden çıkan ve inerken de arkadan inen erkeklerin biraz nezaket dersi almaları gerekiyor doğrusu. Kadınlar bu davranışlara göre bir kez daha buluşma kararlarını gözden geçirebiliyorlar.

4-En Özensiz Giyim:

Erkekler doğallığa ne kadar vurgu yaparlarsa yapsınlar karşılarındaki kadına önem verdiklerini gösterecek şekilde giyinmeliler. Ancak dikkat, kadınlar “süslü erkekleri” de itici bulurlar. Özellikle temiz bir giysi ve temiz kokmak kadınların buluşmalarda en çok önem verdikleri konu. Erkek teri güzel kokar efsanesine kanmayın, kadınlar temiz erkekleri sever.


5-En Sert Erkek:

Araştırmalar kadınların o günkü hormonal durumlarına göre sert ya da yumuşak erkek davranışlarından etkilendiklerini söylüyor. Doğada üremek için en güçlü erkeği seçmek kuralı geçerli. Ama insan yaşamında bu kural biraz daha değişebiliyor. Gücünüzü göstermek için kaba davrandığınızda kadın bir süre sonra bu gücün kendisine de zarar verebileceğini düşünebilir. O yüzden ölçülü ve nazik olmakta fayda var. Trafikte küfretmek, telefonda bağıra çağıra konuşmak karşınızdaki kadını olumsuz etkileyecektir. Garsona kötü davrandığınızda da puan topladığınızı zannetmeyin, karşınızdaki kadın garsona şefkat gösterecektir!

6- En Sabırsız Erkek:

İlk buluşmada cinsellik yaşanmaz demiyoruz. Size ve karşınızdakine kalmış. Ama buluşma ve yemek faslını hemen tamamlayıp “eve gidelim mi?” diyen erkek kadınlarla nasıl ilişki kurulacağı konusunda önce  bilgi edinip ondan sonra flört etmeye girişmeli. Zira bu erkekler çok istisnai durumlar hariç yemek yedikleri kadını bir daha göremiyorlar.

ERKEKLERİN EN SEVMEDİĞİ 6 AŞIRILIK YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)