İlişkiler,  manşet

Erkeklerin Sevmediği Altı EN!

En çekici, en seksi ve en davetkâr görünmek için yapılan bazı hamleler başarısız olmaya mahkum. Çünkü biz kadın olarak “en”leri severiz ama erkeklerin kafaları aşırılıkları çok kaldırmıyor. Kendine güvenen kadının zaten “en” çekici olduğunu düşünüyorlar. Erkekleri uzaklaştıran en itici altı aşırılığı sizler için derledik.

1-En Uzun Tırnaklar

Ne kadar manikürlü olursa olsun erkekler uzun tırnaklardan nefret ediyor. Özellikle koyu ojeler sürülmüş upuzun tırnakların pis olduğunu düşünüyorlar. O tırnaklarla yapılmış bir yemeği yeme düşüncesi bile erkeklere çok itici geliyor. Özellikle ilk buluşmada erkekler kadınların tırnaklarının boyuna daha fazla dikkat ediyor. Eğer uzun tırnaklar bakımsız ve yarı ojeliyse daha fena. O buluşmanın ikincisi hiç olmayabilir!

2- En Ağır Parfüm

Biraz kulak arkasına, azıcık da dekolteye fıs fıs yeter. Parfüm şişesinde yüzmüş gibi kokan kadınlar erkekler tarafından çok itici bulunuyorlar. Özellikle de çevrenin de bu kokuyu aldığını hissetmek erkekleri geriyor. Erkeklerin en sevdikleri şeylerden biri de kadınların doğal kokusunda huzur bulmak. Bunu birazcık renklendirmek yeterli. Arabasına bindiğinizde oto kokusu gibi bir etki yaratıyorsanız parfümünüzün ne kadar pahalı olduğunun da bir önemi kalmaz.

3-En Yüksek Topuk

Biliyoruz en yüksek topuklarınızı böyle akşamlar için saklıyorsunuz ama erkekler bu sivri ve yüksek topukların kalplerine battığını düşünebilirler. Hele ki karşılarında onlarla yürüyemeyen bir kadın buluyorlarsa! Çok yüksek topuklu giyen ve yürümeyi beceremeyen bir kadın erkeklere “gösteriş budalası” mesajı vermekten başka bir şeye yaramayacaktır. O topukların hakkını vermek gerekir. İlişkinin ilerleyen günlerinde de bir kır gezisine yüksek dolgu topuklarla gelirseniz ve “ay ben yürüyemem ama” derseniz çok fena.

4-En Aşırı Makyaj

Kat kat göz farları, kalın eye-linerler, yüzünüzü kapatan fondötenler… Aslında erkek arkadaşınız sizi her gördüğünde tanıyabilmeli. Özellikle bir davete birlikte katılacağınız zaman erkek arkadaşınız sizi ilk görüşte tanıyamıyorsa ciddi bir sorun var demektir. Hafif ve doğal bir makyaj yaparak aslında ne kadar güzel olduğunuzu ve aşırılığa hiç de ihtiyacınız olmadığını gösterin. Bu erkeklerin daha çok hoşuna gidiyor.

5-En Katı Saçlar:

Erkek arkadaşınızın en çok hoşlandığı şeylerden biri de saçlarınızı okşamak olacaktır. Ama eğer elini attığında sert ve yapış yapış saçlarla karşılaşıyorsa bir daha dokunmak bile istemeyeceğine emin olabilirsiniz. Kabarık saçlar yeniden moda olmaya başladı ama doğal olmalarına özen göstermek gerekiyor.

6-En Sarhoş Kadın:

Uzun süredir dışarıya çıkmamış olabilirsiniz ve buluşma heyecanını atmak için bir kadeh içki size çok iyi gelebilir. Ama erkekler kadınların içki içme alışkanlıkları konusunda çok hassas. Her içtiğinde dağılan ve dağıtan bir kadın erkeklere çok itici geliyor. Eğer alkole karşı direnciniz düşükse erkek arkadaşınızla buluşmanızda bir kadehten öteye geçmemenizi tavsiye ederiz. Eğer doğru kişiyse onun yanında küp gibi sarhoş olacağınız günler de gelecek.

 

KADINLARIN EN SEVMEDİĞİ 6 AŞIRILIK YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)