Sosyal Medya-Teknoloji

Instagram’da Basilur Tea Çekilişimiz

Yeni yılın yaklaşmasıyla Instagram’da çekilişler arttı. Biz de Stilika olarak yeni yıl hediyelerimizin ilkini çok sevdiğimiz çay markalarından biri olan Basilur Tea ile gerçekleştirdik.

Basilur Tea sektörel fuar ve festivallerden aşina olduğumuz bir marka. Yaklaşık bir yıldır çaylarını tüketiyorum ve Basilur Tea çayları hem lezzetleriyle hem de şık tasarımlı kutularıyla beni mest ediyor. O yüzden çok içime sinerek yaptım bu çekilişi. Zaten prensip olarak instagram’da kendi kullanmadığım, deneyimlemediğim hiç bir şeyi paylaşmamaya dikkat ediyorum. Hediye çekilişlerinde bu benim için bir kat daha önem kazanıyor. basilurtea

Basilur Tea Türkiye ile ortaklaşa gerçekleştirdiğim çekiliş tam bir hafta sürdü ve 22 Aralık günü Instastory’de ayrıntılarını yayınladığım çekilişle son buldu. Tüm katılımcıların yorum ve repostlarına göre çekiliş hakları artıyordu. Bir Excel tablosu açarak tüm katılımcıların isimlerini ve çekiliş haklarını alt alta yazarak numaralandırdım. Bu işlem yaklaşık bir saat sürdü. Çünkü 594 katılım vardı. Daha sonra random.org’u açarak 3 numara belirledim ve bunları da story’den hemen bildirdim. Ardından kazananları hem postta, hem de story’den açıkladım.

Bu şekilde hiç bir kuşkuya yer bırakmaksızın şeffaf bir çekiliş gerçekleştirdiğime inanıyorum. Sadece kazananları açıklayarak bitirmek pek içime sinmedi doğrusu. Bence iyi de yaptım.stilika-sosyal-medya

Basilur Tea hediyelerim gerçekten çok güzel. Her talihliye ikisi özel tasarım metal kutularda special çaylar ve bir paket de meyve çayı hediye etmiş oldum. Bu çayları basilurteatr.com adresinden online sipariş edebilirsiniz.

basilur-tea

Takipçilerimle yoğun etkileşime geçtiğim bu yeni yıl çekilişimi sonlandırırken hemen ertesi gün çikolata paketleri hediyesinden oluşan yeni çekilişimi de ilan ettim.

2016 bitiyor. 2017 huzur ve mutluluk getirsin sizlere. Hediyeleşmek güzeldir.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)