Moda

H&M Yılbaşı Kampanyası


Bu kış H&M, yılbaşı dönemini mükemmel bir kampanya ve yılbaşı döneminin ruhunu taşıyan bir koleksiyonla kutluyor. Kampanyanın yıldızları olan dünyaca ünlü Tony Bennett ve Lady Gaga, çok satanlarda 1 numara olan yeni albümleri Cheek To Cheek’ten It Don’t Mean a Thing (If It Ain’t Got That Swing) adlı şarkıyı seslendiriyor.

Reklamın yönetmeni Johan Renck, “1940’ların Big Band döneminin parıltısı, büyüsü ve gösterişinden esinlendik. Kutlama havası, güçlü bir moda hissi ve altında yatan mizahla çekildi. Reklam ilgi çekici, farklı, canlı, cesur ve merak uyandırıcı ” diyor.

Kampanya süper modeller ve süper starlardan, oluşan H&M ailesinin bu yılbaşı dönemini hediye verme ve birliktelik ruhuyla kutladığı heyecan verici bir maceraya dönüşüyor. Şık kırmızı elbiseler ve parıldayan etekler ve üstlerle yaratılan çabasız bir gösteriş var. Tıpkı reklam kampanyasında Lady Gaga tarafından giyilen rahat bol kesimli kazak gibi örgü trikolar da kutlamaların olmazsa olmazı.

Erkekler için kutlama ruhunu yansıtması için ekoselerin farklı görünümleri sunuluyor. Bu, özellikle de eğlenceli yılbaşı kazakları ile birlikte giyildiğinde mükemmel görünen ekose blazer cekette kendini gösteriyor. Çocuklar, sezonun desen ve süsleriyle yılbaşı eğlencesine katılırken aynı zamanda ekoseler ve kazaklarla en akıllı görünümlerine bürünüyorlar.

Ann-Sofie Johansson, H&M Dizayn Şefi: “Bu yılbaşı H&M’deki kutlama ruhunu seviyorum. Kadın elbiseleri parlıyor ve geleneksel kırmızıya bir fark katıyor.Erkekler farklı ekoselerle ve çocuklar ise tüm farklı eğlenceli baskıları ile yılbaşı ruhunu yansıtıyor” diyor.

H&M, yılbaşı dönemi boyunca, küresel yoksullukla mücadele etmek için yoksul kadın vegenç kızlarla birlikte çalışan yardım kuruluşu CARE için bağış toplayacak. H&M, mağazaların her birine hediye etiketlerinden oluşan özel bir setin satışını yapacak.
H&M Conscious Foundation, satılan her pakete karşılık satış fiyatının iki katını CARE’e bağışlayacak.

Bu da Lady Gaga, Tony Bennet düeti:

Tanışırız elbet. :)

2 Comments

 • Hatice Alur

  Merhaba ben izmit de öğretmenim.ailece ekonomimiz elverdiği şartlarda mağazanızda alışveriş yapıyoruz.en son yaptığımız alışveriş esnasında bir kart doldurduk % 25 indirim le ilgili henüz bir haber alamadık.bununla ilgili bilgi almak istiyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum. Yen yıllar diliyorum.

  • Rabia Çalhan

   Merhaba
   Hatice Hanım Stilika’nın H&M ile herhangi bir alakası bulunmamaktadır. 2016’ya girerken Stilika takipçilerine H&M’den hediye çeki vermiştik o kadar. Sanırım en net bilgiyi bu markanın sosyal medya hesaplarına yazarak alabilisiniz. Teşekkürler.

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)